کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدپیشنهاد اغوا کننده برای مهدی طارمی

تیم فوتبال الغرافه در پیشنهاد وسوسه انگیزی به مهدی طارمی قصد دارد این بازیکن را مجاب به حضور در لیگ قطر کند.

7339099_460

پیشنهاد اغوا کننده برای مهدی طارمیبه گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفته می‌شود مهدی طارمی عزم خود را برای حضور در فوتبال خارج از ایران جزم کرده است و در این راه پیشنهاد‌هایی هم داشته هر چند باشگاه پرسپولیس معتقد است که این بازیکن فقط از سوی تیم الغرافه قطر پیشنهاد همکاری دارد.

تیم متمول قطری برای دریاف رضایت نامه این بازیکن مبلغ ۵۰۰ هزار دلار را در نظر گرفته است که خیلی به مذاق پرسپولیسی‌ها خوش نیامده است، اما این رقم در صورتیکه به ۸۰۰ هزار دلار برسد به طور حتم باشگاه را نیز برای رفتن طارمی مجاب می‌کند.

نکته مهم‌تر این است که باشگاه قطری در پیشنهاد اغوا کننده خود فقط برای چند بازی تا پایان فصل رقم ۱.۷ میلیارد تومان را برای این بازیکن در نظر گرفته است و برای فصل بعد بیش از ۳ میلیارد تومان به این بازیکن می‌دهد.

طارمی می‌تواند با قبول این پیشنهاد رقمی معادل ۵ میلیارد تومان را در یک فصل و نیم بدست بیاورد.

به نظر می‌رسد طارمی قرار است از پرسپولیس جدا شود و این موضوع را در مصاحبه با رسانه‌های دیگر نیز تایید کرده است و در این شرایط باشگاه پرسپولیس می‌بایستی بحث سود دهی این بازیکن را در نظر بگیرد و رضایت نامه او را صادر کند که در این صورت هم بازیکن و هم باشگاه از این انتقال منتفع خواهند شد.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>