کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیداکبر عبدی و مریلا زارعی در سوء تفاهم + عکس

فیلم سینمایی سوء تفاهم به کارگردانی احمدرضا معتمدی با حضور بازیگران سرشناس سینمای کشورمان از حدود یک ماه پیش جلوی دوربین رفت. مریلا زارعی همبازی بازیگران-سوء-تفاهم

فیلمبرداری سوء تفاهم حدود یکماه پیش ابتدا در جنوب تهران شروع شد و پس از آن به لوکیشن اصلی فیلم در خیابان طالقانی تهران منتقل شد..
داستان و بازیگران فیلم سوء تفاهم

مریلا زارعی، کامبیز دیرباز، اکبر عبدی، پژمان جمشیدی و هانیه توسلی بازیگران اصلی سوء تفاهم هستند.

احمدرضا معتمدی در یک گفتگو درباره موضوع سوء تفاهم گفت:قصه فیلم سوء تفاهم ماجرای یک گروگان گیری است که همه چیز در متن واقعیت پیش می رود اما با گذشت زمان این شبهه پیش می آید که این حادثه بیشتر شبیه یک «سوء تفاهم» یا توهم است. و اما در متن توهم هنوز عناصری از واقعیت به چشم می آید. همزمان با گسترش این ابهام، ماجرای گروگان گیری نیز به پیش می رود.

تهیه کنندگی جدیدترین فیلم احمدرضا معتمدی را جلیل شعبانی بر عهده دارد و تلاش گروه بر این است که فیلم را به جشنواره ملی فیلم فجر امسال برسانند.

سایر عواملی که در این پروژه با معتمدی و شعبانی همکاری می کنند به ترتیب عبارتند از:مدیر فیلمبرداری پیمان شادمانفر، طراح صحنه کیوان مقدم، طراح چهره پردازی مهرداد میرکیانی، صدابردار مهران ملکوتی، طراح لباس سارا سمیعی، تدوین نازنین مفخم، صداگذاری و میکس پرویز آبنار، مدیر تولید پیمان جعفری، دستیار و برنامه ریز حسین فلاح، عکاس نادر فوقانی، دستیار تولید سهراب دادگستر، مدیر تدارکات عطاالله مقدسی، فیلمبردار پشت صحنه محمود نجفی و مشاور رسانه ای علی سعد.

احمدرضا معتمدی (متولد ۱۳۴۰، تهران) کارگردان و فیلمنامه نویس ایرانی ست.او فارغ التحصیل رشته اقتصاد از دانشگاه تهران و دکترای رشته فلسفه از دانشگاه علامه طباطبایی است.پیش از شروع فعالیت در سینما سال ها به نظریه پردازی در حوزه مباحث تئوریک هنر و فلسفه زیبایی شناسی در مطبوعات و کتب، فعال بوده است.معتمدی کارگردانی تجربه گراست؛ تفاوت میان زشت و زیبا و دیوانه از قفس پرید و قاعده بازی بیانگر این نگاه تجربه گرای او در سینماست.

بوف کور، قاعده بازی ، آلزایمر، دیوانه ای از قفس پرید ، زشت و زیبا ، هبوط از آثار سینمایی احمدرضا معتمدی هستند.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>