کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددلیل ساز جدایی رونالدو از رئال مشخص شد

پس از تمدید قرارداد لیونل مسی، ساز جدایی ستاره پرتغالی از تیم رئال مادرید قوت گرفت.

7135652_274

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نوشته روزنامه ال موندا اسپانیا، لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا پس از تمدید قراردادش با این تیم، دستمزدش را به ۴۲ میلیون یورو رساند و اکنون مبلغ انتقال این بازیکن به ۷۰۰ میلیون یورو رسیده است.

از طرفی کریس رونالدو با کسب جایزه بهترین بازیکن و رکوردهای پی در پی چهارمین فوتبالیست پر درآمد دنیاست و این موضوع باعث دلخوری وی از باشگاهش شده است به همین دلیل تصمیم گرفته تا تیم کهکشانی ها را ترک کند.

بنابراین گزارش پس از لیونل مسی، کارلوس توز بازیکن تیم شانگهای چین با دستمزد ۳۸ میلیون یورو دومین بازیکن پر درآمد دنیا است و نیمار با ۳۶ میلیون یورو در جایگاه سوم قرار دارد.کریس رونالدو ستاره رئال با عناوین قهرمانی پر تعداد با ۳۴ میلیون یورو جایگاه چهارم را به خود اختصاص داده است.

در این میان گفته می شود تیم شالکه ۴ آلمان اخیرا پیشنهاد غیر منتظره ای به لئون گورسک هافبک ۲۲ ساله تیمش داده است که بزودی رکورد همه ستاره ها را خواهد زد.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>