کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدتهدید داعش به ترور “پرنس جورج” ۴ ساله !

گروه داعش در تازه ترین تهدیدات خود نتیجه خردسال ملکه بریتانیا را تهدید به قتل در مسیر مدرسه، کرد.

پرنسس جورج

به گزارش عصر ایران به نقل از وب سایت “دیلی میرور”، حامیان داعش با انتشار تصویری از پرنس جورج نتیجه ۴ ساله ملکه بریتانیا در صفحه تلگرام نوشته اند: حتی خانواده سلطنتی انگلیس هم در امان نخواهند ماند.

حامیان گروه داعش در کنار این تهدید، تصویری از پرنس جورج در مقابل مدرسه خود در محله ” باتِرسی” در جنوب لندن منتشر کرده اند.

آنها همچنین با نوشتن آدرس مدرسه پرنس جورج در زیر این تهدید نوشته اند: مدرسه ها آغاز شده است.

پرنس جورج از یک ماه پیش به مدرسه ای خصوصی در محله باترسی در جنوب لندن می رود. والدین او برای یک سال تحصیلی مبلغ ۱۷۶۰۰ پوند پرداخت کرده اند.

گفتنی است داعش چند روز پیش نیز از طریق حساب تلگرام بازیهای جام جانی فوتبال در تابستان ۲۰۱۸ در روسیه را تهدید به حمله تروریستی کرده است.

در ماه های گذشته استفاده گسترده اعضا و هواداران گروه تروریستی داعش از حساب های شبکه اجتماعی تلگرام برای انتشار پیام های تهدید آمیز، مسئولان این شبکه اجتماعی را برای مقابله با استفاده تروریست ها از این شبکه تحت فشار مضاعف قرار داده است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>