کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدهمسر سابق رئیس‌جمهور آمریکا: ترامپ برای توییت کردن با من مشورت می‌کند!

«ایوانا ترامپ» گفت رئیس‌جمهور آمریکا برای ارسال پیام‌هایش در شبکه اجتماعی توییتر، با او مشورت می‌کند.

همسر سابق ترامپ

به نقل از دیلی تلگراف، «ایوانا ترامپ»، همسر سابق دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و مادر «ایوانکا ترامپ» در گفتگو با شبکه سی بی اس اعلام کرد که همچنان هفته ای یک بار با دونالد ترامپ گفتگو می کند.

وی در این خصوص گفت: رئیس جمهور برای ارسال پیام‌ در حساب توییتر خود با من مشورت می کند. وی همچنین به من پیشنهاد کرد که سمت سفیر آمریکا در جمهوری چک را بپذیرم؛ اما من این شغل را قبول نکردم!

ایوانا ترامپ این اظهارات را در حالی مطرح کرده است که با پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات آمریکا اعلام کرد که امیدوار است به عنوان سفیر این کشور در جمهوری چک انتخاب شود. او که هیچ گونه تجربه سیاسی هم نداشته است پیشتر در مصاحبه با نیویورک پست گفت: دوست دارم سفیر آمریکا در چک شو

 

ایوانا ترامپ مدلی از جمهوری چک است. وی همسر اول دونالد ترامپ بوده است. این دو در سال ۱۹۷۷ ازدواج کردند؛ اما به دنبال انتشار شایعاتی در خصوص رابطه غیراخلاقی دونالد ترامپ با یکی از دختران شایسته سابق جورجیا، ایوانا در سال ۱۹۹۱ درخواست طلاق داد.

ایوانکا ترامپ، دونالد ترامپ جونیور و اریک ترامپ فرزندان ایوانا و دونالد ترامپ هستند.

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>