کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیداشتباهاتی که رویای فینالیست شدن پرسپولیس را بر باد داد

سرخپوشان پایتخت با شکست سنگین برابر الهلال عربستان رویای فینالیست شدنش را در لیگ قهرمانان آسیا کمرنگ کرد.

اشتباهاتی که رویای فینالیست شدن پرسپولیس را بر باد دادبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ؛ سرخپوشان پایتخت شب گذشته شکست سنگین و تلخى را برابر الهلال عربستان در امارات متحمل شدند و در بازى برگشت کار سختى براى جبران این شکست دارند.

تیم پرسپولیس بعد از بازى با الاهلى عربستان آثارى از خستگى در ساق های بازیکنانش در دیدار با پیکان مشاهده شد و در نهایت این بازى را در حضور هواداران خود باخت.

مساوى برابر سپاهان هم دومین اتفاق ناگوار براى پرسپولیس بود که آثارى از قهرمان فصل گذشته لیگ برتر در چهره سرخپوشان در این بازى دیده نمى شد و همین امر باعث شد که سرخپوشان پایتخت صدر جدول را از دست بدهند و با اختلاف ٣ امتیازى پایین تَر از پارس جنوبى قرار گرفتند.

در واقع شوک از دست دادن صدر جدول ، با بازى برابر الهلال همزمان شد و بدین ترتیب پرسپولیس گرفتار حاشیه ها شد.

اگر به این اتفاقات، محرومیت نقل و انتقالاتى باشگاه پرسپولیس و طارمى را هم اضافه کنیم سناریوى حوادث ناگوار براى پرسپولیس کامل شده است.

البته امیدواریم ماجراهاى تلخ پرسپولیس پایان یابد تا در بازى این تیم در لیگ برتر تأثیر گذار نباشد.

اما نتیجه بازى رفت پرسپولیس برابر الهلال عربستان به صورتى رقم خورد که در واقع مى توان گفت این تیم شانس خود را براى حضور در فینال تا حدود زیادى از دست داده است و معجزه در بازى برگشت مى تواند به داد این تیم برسد.

در بازى با الهلال عربستان نکات فنى زیادى وجود داشت. در درجه اول باید به آسان گل خوردن بیرانوند اشاره کنیم که با افزایش سرعت ضربه به توپ و ارسال توپ به زاویه هاى مختلف دروازه از سوى مهاجمان الهلال عربستان، بیرانوند حرفى براى گفتن نداشت.

شاید همین نحوه گل خوردن بیرانوند در آینده در دستور کار همه مهاجمان قرار بگیرد. بیرانوند در گرفتن توپهاى زمینى در زاویه هاى مخالف مشکل دارد.

مسئله دیگر ى که در بازى پرسپولیس و الهلال عربستان دیده شد، ضعف سرخپوشان در مرکز دفاع بود که مدافعان این تیم در برابر پاس هاى رو به جلو حریف عربستانى خود گرفتار شدند و دیواره دفاعى مورب پرسپولیس در این بازى کارایى نداشت.

به هر حال تیم الهلال عربستان با وجود یک یار کمتر باز هم نسبت به پرسپولیس در تمام صحنه ها برترى فنى داشت که حتى اخراج بازیکن الهلال نتوانست باعث شود که پرسپولیس از این برترى رهایى یابد.

نبود طارمى هم در این بازى احساس شد اما پرسپولیس نیاز به هافبک طراح در میانه زمین بازى دارد تا مهاجمان را تغذیه کند.

به هر حال پرسپولیس که از دو پنجره نقل و انتقالاتى محروم شده است در فصل آینده به علت نداشتن هافبک طراح دچار مشکل خواهد شد.

غیبت سید جلال حسینى ، محمد انصارى و کامیابى نیا باعث شد ه بود که خط دفاع پرسپولیس استحکام لازم نداشته باشد ومدافعان پرسپولیس در دریافت ۴ گل از تیم الهلال عربستان مقصر اصلى بودند.

به هر حال برانکو باید به بازیکنان خود روحیه لازم را بدهد تا این شکست را فراموش کرده و به بازى برگشت بیاندیشند.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>