کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدبرانکو: پیروزی بزرگی برابر الاهلی کسب کردیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنانم در تمام دقایق بازی با الاهلی خونسرد بودند و پیروزی بزرگی برابر این تیم عربستانی کسب کردیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ برانکو در نشست خبری بعد از برد برابر الاهلی عربستان اظهار کرد: این یک بازی دراماتیک بود که در نهایت به مرحله نیمه نهایی راه یافتیم.

او ادامه داد: خوشحالم که بازی سختی را بردیم . در ابتدا به بازیکنانم تبریک می گویم که پیروزی بزرگی کسب کردند. در همه دقایق بازی خونسرد بودیم و بعد از اخراج کمال هم خوب بازی کردیم.

برانکو بیان کرد: من به ربیع خواه تبریک می گویم که امروز بهترین بازیکن زمین شد. امشب علیپور هم عالی بازی کرد و همه انرژی اش را در بازی گذاشت. در بازی امشب برتر از الاهلی بودیم و برنده بازی شدیم.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: بازی ما با الهلال عربستان ۵۰_۵۰ است و در بازی رفت و برگشت در ۲ بازی با این تیم به نتیجه مساوی رسیدیم. الهلال پرافتخارترین تیم آسیاست. بازی ما با این تیم جنگ تمام عیار است. در این بازی هر تیمی بیشتر و بهتر بجنگد برنده است.

او در پایان خاطر نشان کرد: در اختیار داشتن نیمکت قوی نقطه قوت امسال تیم ما است.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>