کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیداولین وعده جهرمی عملی شد: اعلام اسامی شرکت‌های دارای شکایات اینترنتی

آذری جهرمی، وزیر ارتباطات دولت دوازدهم به تازگی وعده‌هایی در زمینه اختیارات خود ارائه کرده بود که یکی از آنها رسانه‌ای کردن نام شرکت‌های کم فروش در حوزه ICT بود. به گزارش خبرگزاری فارس وی در اینباره گفته بود: “مردم از کم فروشی اینترنتی گلایه دارند و به همین جهت باید تنظیم مقررات در استان‌ها نیز فعال شود و شکایات مردم را دریافت کند. این نیازمند این است که نظارت مردم بر مردم فعال شود. من گفتم روز شنبه تمام شکایاتی که در رابطه با کم فروشی اینترنت وجود دارد، به صورت رسانه‌ای منتشر شود تا روشن شود مردم از چه کسانی شکایت دارند. این نظارت بهترین راه نظارت است. هیچ ترسی هم از هیچ کسی نداشته باشید و ملاحظه‌ای نکنید. شکایات را منتشر کنید تا اصحاب رسانه آن را به مردم منتقل کنند و مردم بدانند شکایات کجاست و از کیست و چه کسی رعایت نمی‌کند. نمی‌شود ما مدیون مردم باشیم و مردم از ما طلب کنند و ما پاسخگو نباشیم.”

وزیر جوان در حالی از این وعده سخن به میان آورده که مدتهاست شکایت‌ها از شرکت‌های فعال در حوزه مذکور آغاز شده و عدم وجود پاسخگویی مناسب، مگر در مواردی که خبر آنها رسانه‌ای شده بود، این شبه را به وجود آورده بود که سرمایه و نفوذ اینگونه شرکت‌ها باعث شده تا قدرت بالایی پیدا کنند که در نتیجه آن تمامی شکایت‌ها نسبت به آنها بی نتیجه خواهد ماند. وزیر ارتباطات با اعلام وعده خود نسبت به رسانه‌ای کردن نام شرکت‌های متخلف به جنگ با تابوی کم فروشی در حوزه ICT رفته و همگان منتظر بودند تا ببینند آیا جهرمی قادر به عملی کردن وعده‌هایش خواهد بود یا خیر.

بالاخره در آخرین ساعات اداری امروز شرکت رگولاتوری اسامی ۱۴ شرکت اینترنتی که شکایت داشته اند را اعلام کرد. این اپراتورها بیش از ۲۰ شکایت در حوزه اینترنت پرسرعت داشته‌اند.

سرپرست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، حسین فلاح جوشقانی هم درباره این موضوع گفت: “حدود ۶ درصد مجموع شکایت‌های ثبت شده در سامانه ۱۹۵ در سال ۹۵ مربوط به ارائه خدمات اینترنت پرسرعت بوده که در ۴ بخش تحویل ترافیک کمتر از مقدار فروخته شده، تحویل سرعت کمتر از قرارداد، گرانفروشی و تعرفه خدمات در این سامانه ثبت شده است. درصد کمی از شکایت های ثبت شده مربوط به اینترنت است با این حال در کنار نظارت جدی رگولاتوری، باید اطلاع رسانی کافی درباره استفاده از خدمات این حوزه و روش های جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی، از سوی اپراتورها به مردم ارائه شود.” به گفته وی در روزهای آینده آمار شکایات مربوط به ۵ ماهه سال ۹۶ نیز اعلام می شود.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>