کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدتقلید منصوریان از مورینیو +عکس

سرمربی استقلال پس از پایان بازی این تیم با پدیده، حرکات عجیبی انجام داد.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان تیم فوتبال استقلال تهران مقابل پدیده با ۲ گل شکست خورد. این در حالی بود که مجموعه استقلال امید داشت با پیروزی در این بازی بتواند کمی از بحران و شرایط سختی که در هفته های گذشته برایش به وجود آمده بود بیرون بیاید.
هواداران به دلیل امیدواری شان به کسب نتیجه مطلوب در این بازی، استقلال را تشویق می کردند اما بعد از گل دوم پدیده خیلی سریع ورق برگشت و هواداران عصبانی شروع به شعار علیه منصوریان و بازیکنان تیم کردند . بازی با نتیجه ۲ بر صفر تمام شد ولی همچنان هواداران استقلال به شعارهای خود ادامه دادند تا علی منصوریان در وسط زمین بایستد و گمانه زنی های استعفای این مربی به گوش برسد .

البته منصوریان بعد از دقایقی شروع به ترک زمین کرد ولی بعد از تشکر از هواداران علامتی عجیب نشان داد که تابه حال از این مربی ندیده بودیم.

علی منصوریان

این حرکت منصوریان شبیه به یکی از حرکات مشهور ژوزه مورینیو در زمان هدایت تیم اینتر بود که البته در آن زمان مورینیو به دلیل اعتراضات شدید به داوری آن رفتار را از خود نشان داده بود و مشخص نیست سرمربی استقلال با چه هدفی این کار را انجام داده است.

تقلید منصوریان از مورینیو +عکس

 

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>