کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنید



توضیح قاضی پور در مورد گلابی خوردنش در جلسه رای اعتماد

نماینده ارومیه توضیحاتی در مورد گلابی خوردنش در جلسه رای اعتماد ارائه کرد.

قاضی پور

به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی لاهوتی نماینده لنگرود قصد داشت در مخالفت با طرحی صحبت کند، در این هنگام قاضی پور نماینده ارومیه به جایگاه هیات رئیسه رفت و مشغول صحبت کردن با پزشکیان نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را بر عهده داشت.

لاهوتی خطاب به وی گفت: شما که گلابی ات را هم خورده ای، یک لحظه اجازه دهید با رئیس حرف بزنیم.

در ادامه نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه با تذکر ماده ۷۹ آیین نامه داخلی مجلس گفت آقای لاهوتی با صحبت هایشان گاهی توهین می کنند ما با این کارمان خواستیم بگوییم رئیس جمهور واردات میوه خارجی را قطع کند و به داد کشاورزان برسد، من عمدا این کار را کردم می دانستم اینجا فضول هست و فضول ها عکس می اندازند.

وی تاکید کرد: این کار را کردیم که نشان دهیم نمایندگان به فکر کشاورزان و کارگران هستند.

وی خطاب به لاهوتی اظهار داشت: آقای لاهوتی من نوکر کشاورزان و کارگران هستم و افتخار می کنم که رانت نخوردم و اختلاس و پارتی بازی نکردم. فقط از کشاورزان ایران دفاع کردم همانطور که از چایکاران و برنجکاران گیلان دفاع می کنم. آذربایجان غربی محل تامین میوه است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>