کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدخلق یک شاهکار هنری توسط زنی بر روی ماشین همسرش

این بی نظیر است که یک هنرمند با یک ماژیک می تواند چه شاهکاری خلق کند. به این نیسان اسکای لاین GTR R33 نگاه کنید. تا قبل از این هنرنمایی، این ماشین فقط یک نیسان نقره ای رنگ معمولی بود، اما توسط دستان هنرمند یک خانم به این شکل درآمد. او این نیسان را به یک ماشین منحصر به فرد و کاملاً متفاوت نسبت به مابقی ماشین ها تبدیل کرد.

طراحی روی ماشین

همه این ماجرا از خراش های کوچک بر روی سپر ماشین آغاز شد. مردی که صاحب این نیسان بود، از همسر خود درخواست کرد تا این خراش ها را با نقاشی بپوشاند. زمانیکه او مشاهده کرد، همسرش تا چه اندازه خلاقانه بر روی سپر کار کرده است، از او خواست تا تمام ماشین را به همین صورت نقاشی کند. الیسون، همسر این فرد با صرف زمانی بیش از ۱۰۰ ساعت طرح نقاشی خود بر روی بدنه را کامل کرد. پس از آن برای حفظ طرح چندین لایه پولیش تثبیت کننده بر روی آن کشیدند. در پایان می توانید تصاویر بیشتری از این شاهکار هنری را مشاهده کنید.

برچسب ها: ,,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>