کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددعوای «سردار آزمون» و «سعید عزت اللهی» بر سر «بهاره افشاری»

فوتبالیست های جوان و لژیونر ایرانی حسابی درگیر حواشی شده اند و بین خودشان نیز به اختلاف رسیده اند. پست اینستاگرامی جدید سعید عزت اللهی درمورد سردار آزمون جنجال به پا کرد. دعوای سعید عزت اللهی با سردار آزمون بر سر بهاره افشاری را در این صقحه مشاهده نمایید پست توهین آمیز سعید عزت اللهی برای سردار آزمون به دلیل ارتباطش با بهاره افشاری را در ادامه می بینید.

گویا بازیکنان تیم ملی فوتبال به حاشیه کشیده شده اند و این اتفاق در آستانه بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برای فوتبال ایران فاجعه محسوب می‌شود!فعالیت های اینستاگرامی بازیکنان فوتبال کشورمون باعث دعوا و کدورت بین آن ها شده هست و این اتفاق باعث می شود که جَو صمیمانه ای که در تیم ملی حاکم هست را به هم بزند..!

سردار آزمون در ارتباط تصویری خود با بهاره افشاری بازیگر سینما می نویسد: داداشیت فدات بشه و بعد از دقایقی سعید عزت اللهی ملی پوش دیگر فوتبال ایران به سردار حمله می کند..!

بهاره افشاری آزمون

سعید عزت اللهی در پستی کنایه آمیز برای سردار آمون می نویسد:

«درد جامعه ما دختر بازیگر ۱۹ ساله ای که کات میکنه نیست درد جامعه ما آدمهایی هستن که فاز روشنفکری برداشتن و به پا نداده های خود داداشی فدات شه میکنن! هر کس عیب های خودشونو اول ببینه بعد دنبال پز گل زده به بایرن مونیخ باشه»

دعوای سردار آزمون و سعید عزت اللهی بر سر بهاره افشاری
پ.ن: خدایا واسه ماهایى که على دایى ها، کریم باقرى ها، مهدى مهدوى کیا ها و… رو دیدیم خیلى سخته…

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>