کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدتیراندازی در مترو شهر ری/ ضارب کشته شد

در جریان تیراندازی در مترو شهر ری پلیس به سمت مهاجم شلیک می‌کند و مهاجم از ناحیه پا زخمی می‌شود و دقایقی پیش در مسیر انتقال به بیمارستان فوت می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بر اساس گزارش‌های مردمی لحظاتی قبل در مترو شهرری صدای تیراندازی شنیده شد و درب قطار مترو برای حفظ امنیت مسافران بسته شده است.

گفتنی است که درگیری شخصی با سلاح سرد بین دو گروه اتفاق افتاده است که ناجا مجبور به دخالت وتیراندازی شده است تا از آسیب به مردم عادی جلوگیری شود.

بسته شدن درهای مترو برای دستگیری این افراد صورت گرفته است.

۲ دستگاه آمبولانس به مترو شهر ری اعزام شد

حسن عباسی، سخنگوی اورژانس تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، از اعزام ۲ دستگاه آمبولانس به مترو شهر ری خبر داد و گفت: در ابتدای اعلام این حادثه به مرکز اورژانس، ۲ دستگاه اعزام شد؛ ولی ممکن است، تا الان تعداد دستگاه‌های اعزامی بیشتر شده باشد.

وی افزود: هنوز از تعداد مصدومان این حادثه اطلاعی در دست نیست و نتوانسته‌ایم با همکاران ارتباط برقرار کنیم.

۴ نفر از مردم در این حمله زخمی شدند

همچنین مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران اعلام کرد: در جریان تیراندازی در مترو شهر ری مهاجم مترو شهر ری ۴۰ ساله بود که با چاقو به مردم حمله می کند.

۴ نفر از مردم در این حمله زخمی شدند، ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه مترو در این حادثه دخالت کردند و به او اخطار دادند سلاح سرد خود را کنار بگذارد که او بازهم از تحویل دادن چاقوی خود خودداری کرد.

پلیس به سمت مهاجم شلیک کرد. مهاجم از ناحیه پا زخمی شد، ولی دقایقی پیش در مسیر انتقال به بیمارستان جان باخت.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>