کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدسند خرید و فروش دختر ۲۰ ساله توسط داعش + عکس

سندی از داعش در موصل به جای مانده است که در آن مالکیت یک دختر ۲۰ ساله به عنوان کنیز بین ۲ داعشی منتقل می‌شود.

به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری‌ها، سندی که از داعش به جای مانده در موصل یافته شده است. موصل مرکز داعش در عراق بود که طی روزهای گذشته آزاد شد.

سند

بالای این سند عنوان “دلیل مالکیت” درج شده است و دارای شماره، تاریخ و سربرگ دادگاه شرعی داعش است.

در این سند آمده است “دادگاه شرعی ولایت نینوی / دفتر قراردادهای ازدواج آسان مالکیت “ابوالزبیر” بر “سبیه” “نجمیه سعید اسماعیل” با مشخصات ۲۰ سال سن، رنگ چشم عسلی، لاغر اندام، قد کوتاه ۱۳۰ سانتی متر را ثبت می‌کند”.

در انتهای سند نماینده دادگاه پس از امضای سند از سوی دو طرف معامله مشاهدات خود و موضوع سند را به این شکل آورده است: برادر “ابومنعم” به همراه برادر “ابوالزبیر” نزد من حاضر شدند و نزد من برای فروش “نجمه سعید” توافق کردند. ابومنعم مالکیتش بر [نجمه سعید] را در مقابل ۶٫۵۰۰ (بدون ذکر نوع پول) معادل … (نامفهوم) دلار به ابوالزبیر منتقل کرد.

در این سند چندین اصطلاح دینی از قبیل “ملک الیمین” و “سبیه” برای توصیف دختر مورد معامله با هدف توجیه این معامله با منطق اسلامی استفاده شده است.

داعش در عراق و سوریه دختران جوان به ویژه دختران ایزدی مذهب را در شهرهایی که اشغال می‌کردند به عنوان غنیمت اسیر می‌کرد و داعشی‌ها آنها را به عنوان غنیمت جنگی مورد معامله قرار می‌دادند.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>