کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدخرید جباری، منصوریان را به‌هم ریخت !

آنها که علیرضا منصوریان را خوب می‌شناسند و می‌دانند تفکر او نسبت به مجتبی جباری، آن هم پس از رفتن به قطر و دیدن بهترین امکانات چه بود، پنج‌شنبه بعد از ظهر از دیدن خبر بازگشت دوباره ۸ شاکی به استقلال، بهت زده شدند.
منصوریان جباری

به گزارش افکارنیوز، حتی نزدیکان منصوریان خبر نداشتند این اتفاق رخ داده. می‌گویند بهتاش فریبا سرپرست تیم هم بی‌خبر بوده است. تازه وقتی خبر در کانال باشگاه استقلال منتشر شد، آنها مثل دیگر مردم عادی فهمیدند مجتبی جباری به استقلال بازگشته است.

از دو هفته قبل که پندار توفیقی به خبرورزشی گفت «نباید فراموش کنیم که مجتبی جباری چه زحمت‌هایی برای استقلال کشیده و چه خدمتی به فوتبال ایران کرده است» پیدا بود خبرهایی در راه است. همان روز وقتی از توفیقی پرسیدیم آیا شما با جباری مذاکره کرده‌‌اید که او گفته «از استقلال پیشنهاد دارد» پاسخ داد: «نه من که صحبت نکرده‌ام.» ولی حالا مشخص می‌شود پندار توفیقی چرا دو هفته قبل آن حرف را زد و پشت پرده چه می‌گذشت. جباری با قراردادی دو ساله به استقلال ملحق شد و علیرضا منصوریان راضی به این انتقال نبود.

همه به دنبال جواب این معمای روز چهارشنبه می‌گردند. منصوریان آن شب به هم ریخته بود. انگار اتفاقی برایش افتاده که اینقدر برافروخته است. منصوریان جباری را نمی‌خواست اما آن شب مثلث قدرت مدیریتی باشگاه، سرانجام کاری کردند که او بپذیرد و رأی به بازگشت مجتبی بدهد. نزدیکان منصوریان نقل می‌کنند او چهارشنبه شب عصبانی بود و با وجود اوکی دادن برای بازگشت مجتبی، اصلاً راضی به نظر نمی‌رسید. افتخاری، توفیقی و زمانی مثلثی بودند که از ابتدا علاقه داشتند مجتبی جباری بازگردد و به همین دلیل به صورت تلفنی در تهران با این بازیکن ارتباط داشتند. آنها به مجتبی گفته بودند صبر کند و حرکتی انجام ندهد تا زمینه را برای بازگشتش مهیا کنند. نفوذ آنها روی منصوریان سرانجام کارساز شد و توانستند سرانجام کاری کنند که مجتبی به استقلال بازگردد.

با توجه به استقبالی که هواداران از خرید مجتبی کردند، حالا بی‌شک علیرضا منصوریان هم نمی‌تواند به سادگی این بازیکن را روی نیمکت بگذارد. منصوریان، فرشید اسماعیلی را در پست هافبک بازیساز در اختیار دارد و حالا با جذب جباری، به احتمال زیاد او نیمکت‌نشین می‌شود. البته اگر قرار باشد استقلال یک فوروارده بازی کند این اتفاق می‌افتد ولی اگر منصوریان تیمش را دو فوروارده به زمین بفرستد، داریوش شجاعیان نیمکت‌نشین می‌شود! منصوریان به نزدیکانش گفته قولی برای حضور فیکس جباری در استقلال نداده و او هم مثل دیگر بازیکنان باید تلاش کند و در تمرینات خودش را نشان دهد.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>