کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدتولد سنگین‌ وزن‌ترین نوزاد جهان

یکی از سنگین‌وزن‌ترین نوزادان جهان که کمی سنگین‌تر از بچه تازه متولد شده اسب آبی است، در کارولینای جنوبی آمریکا به دنیا آمد.
نوزاد سنگین

به نقل از پایگاه اینترنتی میرور؛ «کالین آستین کایزلر»، یک نوزاد دختر با ۷ کیلوگرم وزن است که به گفته پزشکان وزن یک کودک ۵ ماهه را دارد.

سیدنی و آرتور، والدین این نوزاد به رسانه‌های محلی گفتند: همواره خواهان فرزندی چاق و بزرگ بودیم، ولی انتظار تولد چنین فرزند درشتی را نداشتیم. می‌دانستیم که فرزندمان بسیار درشت است، چون شکم سیدنی خیلی بزرگ بود. برخی نیز معتقد بودند که فرزند ما دوقلو است.آرتور ادامه داد: هنگامی که کالین متولد شد همه پرستاران و پزشکان از شدت تعجب فریاد می‌زدند.آن‌ها وزن کالین را حدس می‌زدند و سنگین وزن‌ترین نوزاد جهان را در گوگل جستجومی‌کردند.کالین با ۷ کیلوگرم وزن کمی چاق‌تر از بچه تازه متولد شده اسب آبی (۶.۳۰ کیلوگرم) است. او فرزند سوم خانواده بوده و با عمل سزارین متولد شده است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>