کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددختر ۲۱ ساله در دام پسر جوان اهل تجریش

دختر خدمتکار با همدستی دو برادر، زن صاحبخانه را با آب پرتقال مسموم بی‌هوش و ۵۰۰ میلیون تومان اموالش را سرقت کرد.

6321543_318
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، هفتم اردیبهشت امسال زنی با حضور در کلانتری ۱۲۲ دربند از دستبرد به خانه‌اش در محله زعفرانیه خبر داد. شاکی به افسر تحقیق گفت: از پنج ماه پیش دختر ۲۱ ساله‌ای به نام زهرا به عنوان خدمتکار به خانه‌ام می‌آمد. روز حادثه پس از خوردن آب پرتقالی که او به من داد، بی‌هوش شدم و پس از به‌هوش آمدن، دیدم گاوصندوق خانه تخریب و طلا، دلار، پول و برلیان به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان و سند خودرو و خانه سرقت شده است.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی و با دستور علی وسیله ایزد موسی، بازپرس شعبه پنجم دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳۴ تهران تحقیقات آغاز و روز‌های پایانی هفته گذشته خدمتکار فراری دستگیر شد. او به پلیس گفت: زمستان سال گذشته با پسری در تجریش آشنا شدم. او مرا به زور مورد آزار و اذیت قرار داد و برای این‌که از وی شکایت نکنم، از زن و مردی خواست از من اوراقی ۲۰ میلیارد تومانی بگیرند تا بدهکار آنها شوم. سپس با طراحی نقشه سرقت از خانه صاحب کارم، ماده بی‌هوش‌کننده خرید و به من داد. برادرش هم در روز سرقت با من همراه شد. بخشی از طلا و سکه‌‌ها را به ارزش ۶۰ میلیون تومان فروختیم، اما برلیان‌ها و اسناد نزد آنهاست. با اعتراف این زن، دو همدستش که با هم برادر بودند، دستگیر شدند. آنها به پلیس گفتند که دختر جوان ادعا داشته صاحبخانه، خواهرش بوده و چون ارثیه پدری‌اش را تصاحب کرده، او هم به قصد انتقام‌گیری اموالش را دزدید و به ما هم قول داد پول کرایه خانه‌مان را بپردازد.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>