کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدایران ۳ – ۱ لهستان / معجزه شاگردان کولا بدون معروف

تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار خود به پیروزی رسید. شاگردان کولاکوویچ در این دیدار موفق شدند ۳-۱ لهستان را شکست دهند.

والیبال جهانی

به گزارش عصرایران ، از ساعت ۱۹:۳۰ و در سومین دیدار از هفته اول مسابقات لیگ جهانی تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان قرار گرفت. ایران در شرایطی مقابل لهستان قرار می گرفت که از دوبازی اول خود در مقابل تیم های تغییر کرده برزیل و ایتالیا امتیازی کسب نکرده بود.

ایران ۳-۰ به ایتالیا باخت و ۳-۱ به برزیل و در مقابل تیم لهستان موفق شده بود که ۳-۲ برزیل را شکست دهد و ۳-۱ ایتالیارا ببرد.لهستان در این مسابقات با ترکیب اصلی حاضر شده و همین کمک می کرد که بتواند به راحتی رقبای کم تجربه را شکست دهد.

در بازی سوم اما ایران هم دست کمی از تیم های تغییر کرده نداشت. محمودی و موسوی که به ایتالیا نیامده بودند و سعید معروف هم در این بازی حضورنداشت تا ترکیب اصلی تیم ملی ایران تغییرات زیادی داشته باشد.

در اتفاقات ناشی از همین تغییرات تیم ملی ست اول را بسیار بد آغاز کرد در غیبت سعید معروف که تیم ملی رسما به آن عادت ندارد سال افزون جایش را گرفته بود و البته در ست اول اعتماد به نفس لازم را نداشت. نتیجه ست اول مسابقه بسیار بافاصله به نفع لهستان شد. ست اول ۲۵-۱۸ .

در ست دوم مسابقه تیم ملی والیبال ایران به اعتماد به نفس لازم رسید و در برابر بازیکنان لهستان بازی بهتری را به نمایش گذاشت ایران تا امتیاز ۱۷ پا به پا رفت و البته یک قدم هم عقب نگذاشت تا در نهایت ۲۵-۲۳ پیروز ست دوم باشد.

ست سوم مسابقه هم برای ایران خوب پیش رفت و در نهایت ایران موفق شد به امتیاز ۲۵در برابر ۲۳ لهستان برسد و پیروز شود.

درست چهارم مسابقه ایران با فاصله ای بسیار بالا آغاز کرد روحیه پایین لهستانی ها سبب شد که ایران از ابتدا پیش باشد و در فاصله ۸-۴ و بعد ۱۵ -۱۱ و ۲۱-۱۸ ازحریف پیش باشد

ایران در نهایت موفق شد در شرایطی که ست اول را ۲۵-۱۸ باخته بود دو ست بعدی را ۲۵-۲۳ پیروز شود و ست آخر را ۲۵-۲۲ ببرد و در نهایت ۳-۱ برنده دیدار شود و به اولین پیروزی خود در مسابقات لیگ جهانی والیبال دست پیداکند.

بازی

امتیاز

ست

امتیاز

رتبه

تیم

برد

باخت

برد

باخت

میانگین

برد

باخت

میانگین

۱

فرانسه

۳

۰

۹

۹

۱

۹٫۰۰۰

۲۴۹

۲۰۳

۱٫۲۲۷

۲

بلژیک

۲

۱

۷

۸

۴

۲٫۰۰۰

۲۸۴

۲۵۹

۱٫۰۹۷

۳

برزیل

۲

۱

۷

۸

۵

۱٫۶۰۰

۲۸۸

۲۷۷

۱٫۰۴۰

۴

لهستان

۲

۱

۵

۷

۶

۱٫۱۶۷

۲۹۳

۲۷۶

۱٫۰۶۲

۵

کانادا

۲

۰

۴

۶

۴

۱٫۵۰۰

۲۱۴

۲۱۲

۱٫۰۰۹

۶

روسیه

۱

۱

۳

۴

۳

۱٫۳۳۳

۱۵۴

۱۵۱

۱٫۰۲۰

۷

ایتالیا

۱

۲

۳

۵

۶

۰٫۸۳۳

۲۴۳

۲۵۵

۰٫۹۵۳

۸

صربستان

۱

۱

۳

۳

۴

۰٫۷۵۰

۱۵۹

۱۵۹

۱٫۰۰۰

۹

ایران

۱

۲

۳

۴

۷

۰٫۵۷۱

۲۴۸

۲۶۴

۰٫۹۳۹

۱۰

آرژانتین

۱

۲

۲

۳

۸

۰٫۳۷۵

۲۲۵

۲۵۸

۰٫۸۷۲

۱۱

آمریکا

۰

۳

۱

۴

۹

۰٫۴۴۴

۲۷۷

۳۰۴

۰٫۹۱۱

۱۲

بلغارستان

۰

۲

۱

۲

۶

۰٫۳۳۳

۱۶۶

۱۸۳

۰٫۹۰۷

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>