کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدمحرومیت بازیکن فوتبال به دلیل اینکه همسرش مدل است!

یکی از بازیکنان فوتبال ایران به دلیل اینکه همسرش یک مدل است و عکس‌های وی در فضای مجازی منتشر می‌شود دچار محرومیت شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، دروازه بان مطرح فوتبال ایران از سوی کمیته اخلاق به دلیل اینکه همسرش مدل است و برخی عکس‌های وی با پوشش نامناسب در فضای مجازی منتشرشده است به مدت ۳ ماه از حضور در میدان‌ها فوتبال محروم شد.

این در حالی است که گفته می‌شود وی بابت این موضوع حسابی عصبانی است و قصد دارد دراین‌باره به فدراسیون جهانی فوتبال فیفا شکایت کند.

فدراسیون فوتبال

همسر وی که حضوری فعال در رسانه‌های مجازی دارد بارها برای این بازیکن دردسرساز شده است و البته این بار کمیته اخلاق دست‌به‌کار شد و وی را محروم کرد تا همسرش متنبه شود!

باید دید حکم صادره از سوی کمیته اخلاق در چارچوب مقررات و اساسنامه فیفا صادر شده است یا خیر ؟

به‌هرحال در صورت دخالت فیفا دراین‌باره شاید رأی عوض شود و ماهیت کمیته اخلاق ایران در فیفا زیر سؤال برود.

روز گذشته تاج رئیس فدراسیون فوتبال نیز در مورد محرومیت این بازیکن و حق اعتراض وی گفته است” وی حق دارد به این رأی اعتراض کند”

در مورد اینکه جمله رئیس فدراسیون فوتبال به چه معناست باید صبر کنیم تا اظهارنظرهای بعدی این موضوع را مشخص کند چراکه این جمله می‌تواند ۲ معنای متفاوت داشته باشد اول اینکه این بازیکن از لحاظ قانونی حق اعتراض دارد و دوم اینکه تاج هم حق را به وی می‌دهد و از رأی کمیته اخلاق رضایت ندارد.

درهرصورت این پرونده به نظر می‌رسد که می‌بایستی از سوی مراجع قضایی دنبال می‌شد چراکه همسر وی، یک شخصیت حقوقی است که خودش باید پاسخگوی رفتار اجتماعی‌اش باشد و این موضوع ارتباطی به فوتبال این بازیکن ندارد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>