کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدنتایج اولیه انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام شد+ جزییات

رئیس ستاد انتخابات کشور نتایج اولیه انتخابات ریاست جمهوری را تشریح کرد.

6246141_314
خبربه گزارش خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، علی اصغر احمدی رئیس ستاد انتخابات کشور صبح امروز شنبه( ۳۰اردیبهشت ماه) با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به نتایج اولیه شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری گفت: از مجموع ۲۵ میلیون و ۹۶۶ هزار و ۷۲۹ رای، که ۲۵ میلیون ۱۸۲ هزار و ۳۱۰ آرای صحیح ماخوذه می‌باشد، حجت الاسلام روحانی با ۱۴ میلیون و ۶۱۹ هزار و ۸۴۸ رای پیشتاز است.

وی ادامه داد: همچنین حجت الاسلام رئیسی ۱۰ میلیون و ۱۲۵ هزارو ۸۵۵ رای، میرسلیم با ۲۹۷ هزار و ۲۷۶ رای و هاشمی طبا با ۱۳۹ هزار و ۳۳۱ رای را کسب کرده اند.

رئیس ستاد انتخابات کشور تصریح کرد: حدود ۴۰ میلیون پای صندوق های رای حضور یافتند که از نظر ما این ۴۰ میلیون رای خوانده شده و سایر صندوق ها نیز تا پایان امروز شمارش خواهند شد.

احمدی تاکید کرد: مردم ایران برای تعیین حق سرنوشت خودشان با آزادی بالا تمام برنامه تبلیغاتی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس را پشت سر گذاشتند و با حضور بی نظیر خود در ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ حماسه بزرگی را خلق کردند.

وی ادامه داد: مردم ایران در کنار هم و در تضارب آرا و افکار در فضای امن،آرام و پرشور و نشاط بالغ بر ۴۰ میلیون نفر در پای صندوق های اخذ رای حاضر شدند که البته آمار نهایی را امروز با نتیجه نهایی بعد از تایید هیات اجرائی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری به ملت بزرگ ایران تقدیم خواهیم کرد.

احمدی افزود: از نصایح و هدایت های رهبر معظم انقلاب که همیشه چراغ راه ملت بودند، همچنین از مراجع عظام تقلید، احزاب، نامزدهای انتخابات، ستادهای و طرفداران نامزدها، رسانه ها، هیات های اجرائی و نظارت و مجموعه عواملی که در پای صندوق رای بودند و نیروهایی که در امنیت ایام برگزاری انتخابات وزارت کشور را همراهی کردند ، قدردانی می‌کنم.

رئیس ستاد انتخابات کشور یادآور شد: این نتایج براساس تطبیق آماری است که از شعب به بخشداری ها و فرمانداری ها ارسال شد و برای جلوگیری از اشتباه باید با گزارش های ناظرین شورای نگهبان تطبیق می دادیم.

وی گفت: آرایی که وارد صندوق شدند تا سقف ۴۰ میلیون شمارش شده و سایر شعب در حال تطبیق است و نتیجه نهایی را به استحضار ملت ایران می رسانیم.

رئیس ستاد انتخابات همچنین از صبر و تحمل مردم عزیز که ساعت ها در صف و در مقابل صندوق های اخذ رای خود را قرار دادند، تشکر کرد و اظهار داشت: دلیل اصلی این ازدحام دو انتخابات بزرگ بود حتی بعضی از عزیزان ساعت ها از شب گذشته پشت شعب قرار گرفتند اما متن قانون می گوید ساعت ۲۴ پایان انتخابات است و از آنجا باید مُر قانون رعایت شود از اینکه نتوانستیم آرا را اخذ کنیم، عذرخواهی می کنم.

احمدی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم تا بعد از ظهر امروز یا زودتر نتیجه نهایی را اعلام می کنیم.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>