کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددایی : قهرمانی در جام حذفی معجزه بود

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: افتخار می‌کنم با بازیکنانی بی ادعا کار کردم و قهرمان جام حذفی شدم.

دایی
به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ علی دایی سرمربی نفت تهران پس از پیروزی یک بر صفر برابر تراکتورسازی تبریز در فینال جام حذفی اظهار داشت: هفته‌های سختی را سپری کردیم، اما خدا را شکر بازیکنانم با قهرمانی به کمترین حق خود رسیدند. من این قهرمانی را به سیاوش غلامپور تقدیم می‌کنم که مدت زیادی در بیمارستان بستری بود و امیدوارم هر چه زودتر حالش خوب شود.

وی ادامه داد: من مدیون هواداران هستم که امروز با حضور در ورزشگاه از ما حمایت کردند، واقعیت این است که فکر نمی‌کردم نفت بی‌تماشاگر اینقدر هوادار داشته باشد و دست تک تک آنها را می‌بوسم که در بازی امروز از ما حمایت کردند.

دایی درباره چمن ورزشگاه بیان کرد: این زمین شرایطی دارد که مشخص است، تنها یک هفته به آن رسیده‌اند، در حالی که به نظر من اینجا باید زمینی در شأن خرمشهر داشته باشد. خرمشهر شهیدان زیادی داده است و یکی از مناطقی است که در دوران دفاع مقدس مقاومت کرد. نظام ما مدیون خرمشهری‌ها است و به نظر من باید بازی فینال بهتر از این برگزار می‌شد و زمین مسابقه هم باید در شأن ما و خرمشهر باشد.

وی ادامه داد: خدا را شکر می‌کنم با همت بازیکنان، یک فصل سخت را به پایان رساندیم و یک جام هم به دست آوردیم. حالا با بازیکنان و باشگاه نفت خداحافظی می‌‌کنم و به نظر من این قهرمانی یک معجزه بود. خدا درهای لطف را باز کرد و یکبار دیگر نشان داد که در سختی‌ها به دادمان می‌رسد.

سرمربی تیم نفت تهران افزود: یکسری بازیکن بی‌ادعا که افتخار می‌کنم با آنها کار کرده‌ام، در فینال جام حذفی با جان و دل کار کردند، به هر حال کار من تمام شد و دیگر به آن فکر نمی‌کنم. خدا را شکر می‌کنم که با قهرمانی از نفت جدا می‌شوم.

آقای گل جهان در خصوص قهرمانی تیمش گفت: این قهرمانی مبارک کسانی باشد که ما را تنها گذاشتند. برای من جدایی از نفت آسان است، اما جدایی از بازیکنانی که مردانه یک فصل تحمل کردند بسیار سخت است. امروز دیدیم که یک تیم مردانه قهرمان شد، چرا که یک فصل سختی را تحمل کردند، سختی‌هایی مانند راه ندادن به زمین تمرین و…، به هر حال فکر می‌کنم بازیکنان تیمم لایق این قهرمانی بودند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>