کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدفرار معجزه آسای دختر ۱۰ ساله از دست تمساح ۳ متری + عکس

دختر ۱۰ ساله اهل منطقه ” اورنج کانتی ” ایالت فلوریدای آمریکا با خوش شانسی توانست از حمله مرگبار یک تمساح ۳ متری جان سالم بدر ببرد. ظاهرا این دختر زمانی که در منطقه شنا و در محدوده آب های عمیق دریاچه ” ماری جین ” نشسته بود توسط این تمساح مورد حمله قرار گرفت. بنا به گزارش یکی از سایت های محلی حداقل این تمساح ۷ بار دندانش را در نقاط مختلف این دختر فرو کرده است. ظاهرا این دختر توانسته با باز کردن دهان این تمساح از دست آن بگریزد. بر اثر این حمله زانو و قسمت هایی از کمر وی دچار جراحت شد.

تمساح

بنا به گفته یکی از ماموران نجات غریق این منطقه، وی در حالی که این دختر با سرعت زیادی به سمت وی می دویده او را دیده است. وی بعد از انجام درمان موقت، بلافاصله این دختر خردسال را به یک بیمارستان کودکان منتقل کرده است. کمیسیون حفاظت حیاط وحش و ماهیان ایالت فلوریدای آمریکا با تخلیه این محدوده و بستن موقت آن، تحقیقات در این خصوص را آغاز کرده است.

گفتنی است؛ در حالی که اکنون این دختر از بیمارستان مرخص شده است گفته می شود این تمساح نیز شناسایی و کشته شده است.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>