کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدآخرین جزییات از شهادت ۱۰ مرزبان در منطقه میرجاوه +تصاویر

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان با تایید شهادت ۱۰ نفر از ماموران مرزبانی منطقه میرجاوه در اثر تیرانداری اعضای گروهک جیش الظلم،گفت: حال تنها مرزبان مجروح وخیم است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،و به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، حجت الاسلام علی موحدی راد در این باره افزود: نیروهای متخاصم پس از درگیری و به شهادت رساندن مرزبانان به عمق خاک پاکستان متواری شده اند.
6140901_865

آخرین جزییات از شهادت 10 مرزبان در منطقه میرجاوه +تصاویر
دادستان زاهدان به تشریح این حادثه پرداخت و گفت: حدود ساعت ۲۰ شب گذشته در منطقه مرزی میرجاوه و بین میل ۹۹ و ۱۰۰ یازده نفر از ماموران مرزبانی متشکل از سه نفر از ماموران کادری و ۸ نفر از سربازان وظیفه به هنگام تعویض پست مورد حمله و کمین تروریست ها قرار گرفته اند.
آخرین جزییات از شهادت 10 مرزبان در منطقه میرجاوه +تصاویر
وی ادامه داد: متاسفانه ۸ تن از مرزبانان بر اثر تیراندازی با تیربار گرینف ، در دم به شهادت رسیده و ۲ تن دیگر هم پس از انتقال به بیمارستان شهید شدند.
آخرین جزییات از شهادت 10 مرزبان در منطقه میرجاوه +تصاویر
دادستان زاهدان با اعلام اینکه حال تنها مجروح این حادثه نیز وخیم گزارش شده است، افزود: نیروهای مرزبانی و سپاه‌پاسداران به همراه نیروهای امنیتی در حال بررسی حادثه و پیگیری آن هستند.
موحدی راد با اعلام اینکه محل وقوع این جنایت، منطقه مرزی دارای پوشش جنگلی است، گفت: متجاوزان گروهک جیش الظلم پس از وقوع این جنایت در نقطه صفر مرزی با استفاده از پوشش منطقه بلافاصله به عمق خاک پاکستان متواری شده اند.
اسامی شهدای کادر و وظیفه حادثه تروریستی مرز میرجاوه به شرح ذیل است؛
شهدای کادر در اینحادثه تروریستی حمیدرضا جهانتیغ،علی پودینه،محسن دایی زاده اعلام شد.
شهدای وظیفه این حادثه تروریستی حجت کاظمی،صادق خدادادی،امیر مکاری ،مهدی امینی،حسین طاهریان،داوودباشتنی ،معین بیانی و
تنها مجروح این حادثه مرتضی اردنی است که حال وی وخیم اعلام شده است.

 

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>