کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدجریان اختلاف این مادر و دختر در کاخ سفید چیست ؟

در این گزارش از ماجرای تنشی که بین ایوانکا و ملانیا ترامپ بوجود آمده آگاه خواهید شد.

زن و دختر ترامپ
جریان اختلاف این مادر و دختر در کاخ سفید چیست؟به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،شایعات بسیاری درباره تنشی که اخیرا بین این مادر و دختر مشهور در کاخ سفید بوجود آمده منتشر شده که اما اکثر روزنامه و خبرگزاری نظرشان بر این است که دلیل این اختلاف و سردی که بین رابطه آنها پیش آمده چیزی نیست جز رقابت بر سر کسب مقام بانوی اول در کاخ سفید، زیرا هر کدام از آنها به خصوص ایوانکا، فقط خودش را به عنوان بانوی اول این کاخ قبول دارد.

البته این اخبار در حالی منتشر شده که افراد نزدیک به دونالد ترامپ که در کاخ سفید حضور و فعالیت دارند این صحبتها را قبول ندارند و فقط به چشم یک شایعه به آن نگاه می کنند اما از ماموریتی که اخیرا پدر ایوانکا به او محول کرده می توان به عنوان یک مهر تایید بر این خبر برداشت کرد.
اتفاق دیگری که به این موضوع دامن زد،فرصتی بود که ایوانکا در غیبت مادرش بدست آورد، در این مدت که ملانیا سرگرم رسیدگی به امور تحصیلی فرزند دیگرشان بود، ایوانکا میدان را خالی دید و در بسیاری از مراسم رسمی جای مادرش را پر کرد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>