کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدخانم بازیگر: امیدوارم رستمی پیدا شود که شادی را به مردم هدیه بدهد

مهین ترابی گفت: از نظر من درد و رنج موضوعی نیست که به خورد مردم بدهیم و امیدوارم رستمی پیدا شود که شادی را به مردم هدیه بدهد.
مهرانه مهین ترابی

به گزارش افکارنیوز، مهرانه مهین ترابی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص اینکه چند وقتی است که در حوزه تصویر حضور ندارد، گفت: علت اصلی اینکه حضور ندارم این است که فیلمنامه ها ضعیف هستند و موضوع های جدیدی ندارند و به نوعی کپی شده اند.

مهین ترابی افزود: از نظر من درد و رنج موضوعی نیست که به خورد مردم بدهیم و امیدوارم رستمی پیدا شود که شادی را به مردم هدیه بدهد.

مهین ترابی در خصوص اینکه بیشتر تمایل به بازی در چه نقش هایی را دارد، افزود: در مجموع یک قصه، دلم می خواهد نقش رئال و واقعی بازی کنم و از آه و ناله بیزارم زیرا مردم به اندازه کافی در زندگی با این موضوع ها سرو کله می زنند .
وی تصریح کرد: در حال حاضر فیلم نامه ها طوری شده اند که فیلم ها یا کپی برداری از فیلم های خارجی هستند یا مانند صفحه حوادث روزنامه فقط گره های داستان زیاد می شود و این اتفاق آینده ندارد، زیرا روزنامه ها تنها کاربردشان پیچیده شدن به دور سبزی است نه اینکه مانند یک کتاب بتوان از آن نگهداری کرد.

این بازیگر در پایان عنوان کرد: امیدوارم کسی بتواند خیلی دقیق و موشکافانه به عمق زندگی و زیبایی هایی زندگی پی ببرد و یک کار جدید با قابلیت فراوان داشته باشیم، در این چند سال پیشنهاد های کاری داشته ام اما بنا به دلایلی که گفتم ، آنها را نپذیرفتم.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>