کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدخودروی قطب نوردی ولادیمیر پوتین + عکس

رئیس جمهور کشور روسیه سرگرمی‌هایی دارد که باعث شده برخی رسانه‌ها وی را به شخصیت‌های منفی سری فیلم‌های جیمز باند تشبیه کنند. وی که رشته ورزشی جودو را تخصصی دنبال می‌کند به جستجوی خرس‌های قطبی و همینطور رانندگی با خودروهای فرمول ۱ نیز علاقه دارد.

قطب نوردی پوتین

هفته گذشته در حالی که پوتین برای شرکت در سمینار بین المللی قطب در شهر Arkhangelsk روسیه به سر می برد تصمیم گرفت تا شخصا به جستجو در غاری که نزدیک به یک پایگاه نظامی تازه ارتقا یافته بود بپردازد، ولی از آنجایی که پوتین علاقه‌ای به انجام این کار با استفاده از خودروهای معمولی UAZ و GAZ روسی نداشت تصمیم گرفت تا قطب نوردی خود را در خودرو Trekol 6×6 تجربه کند.

طراحی این خودرو به گونه‌ای است که به نظر می‌رسد از کودکی خواسته شده تا یک خودروی جیپ دیوانه‌‌وار طراحی کند. این خودرو که Trekol-39294 نام گرفته است یکی از چند مدل خودرویی است که توسط شرکت روس Trekol ساخته شده است و جزو خودروهای ATV (All Terrain Vehicle) یا خودروهای همه جا رو دسته‌بندی شده است. خودروی ۳۹۲۹۴ بدنه‌ای از جنس فایبرگلاس دارد و از آن به عنوان پرچمدار خودروهای این سبک یاد شده که این ادعا چندان نزدیک به واقعیت به نظر نمی‌رسد. این خودروی سه در جا برای ۸ سرنشین دارد که به غیر از راننده و یک سرنشین جلو بقیه می‌توانند بر روی صندلی‌های نیمکت شکل عقب بنشینند.

بیشینه میزان باری که در عقب این خودرو می‌تواند جای بگیرد معادل ۶۸۰ کیلوگرم است و ۴ نوع موتور مختلف از جمله ۲ موتور بنزینی و ۲ موتور سوپرشارژ شده گازوییلی نیز برای آن در نظر گرفته شده است. وزن کلی خودروی Trekol-39294 تنها کمی بیشتر از ۳ تن می‌باشد. ویدئویی به زبان روسی از معرفی این خودروها منتشر شده که در آن اشخاصی خود را در مسیر حرکت این خودروها قرار می‌دهند، شاید این چیزی بود که رسانه‌ها را به انتخاب صفت شخصیت منفی فیلم های جیمز باند وا داشته بود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>