کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدسریع ترین ماشین پلیس با ۴۰۰ کیلومتر در جهان + عکس

این خودرو با حداکثر سرعت ۴۰۷ کیلومتر بر ساعت حرکت می‌کند و قادر است در کمتر از ۲٫۵ ثانیه، سرعت خود را از صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برساند.
سریعترین خودرو

معمولاً سریع‌ترین و ایمن‌ترین خودروها در اداره پلیس Police مورد استفاده قرار می‌گیرند تا در تعقیب و گریز با مجرمان موجب شوند که آنها را دستگیر کنند.

اداره مرکزی پلیس دبی در کشور امارات اتومبیل‌هایی در اختیار گرفته است که از آنها به عنوان سریع‌ترین خودروهای جهان یاد می‌شود و با این اتفاق دبی توانسته است نام خود را به عنوان صاحب سریع‌ترین خودروهای پلیس جهان در کتاب رکوردهای گینس به ثبت برساند.

سریع‌ترین اتومبیل پلیس جهان که در خیابان‌های دبی تردد می‌کند، «بوگاتی وِیرون» است که البته باید توجه داشت تنها ۱۴ دستگاه از این خودرو ساخته شده است و هم‌اکنون یکی از آنها به عنوان پلیس دبی در خیابان‌های این شهر گشت‌زنی می‌کند.

این خودرو با حداکثر سرعت ۴۰۷ کیلومتر بر ساعت حرکت می‌کند و قادر است در کمتر از ۲٫۵ ثانیه، سرعت خود را از صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برساند.

ناوگان پلیس دبی خودروهای دست‌ساز و لوکس دیگری را هم در اختیار گرفته است. به عنوان مثال «آستون مارتین وان-۷۷» که تنها ۷۷ دستگاه از آن ساخته شده است در اداره پلیس این شهر مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این «بنتلی کونتینِنتال جی‌تی»، سه دستگاه «پورشه پانامِرا» هیبریدی و دو دستگاه بی‌ام‌دبلیو مدل i8 نیز در سازمان پلیس دبی حضور دارند

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>