کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدعجیب ترین تور گردشگری جهان آشنا شوید + تصاویر

تنها توریست هایی که دارای جرات زیادی هستند می توانند در این تور گردشگری ثبت نام کنند.
تور گردشگری

به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان؛ ” گووف هان” ۷۹ ساله اهل “یورک شر” انگلیس موسس عجیب ترین تور گردشگری در جهان است. مکان های گردشگری که وی در لیست موسسه خود پیش روی گردشگران قرار می دهد  شاید با سلیقه هر گردشگری سازگار نباشد. این مکان ها به عنوان خطرناک ترین مکان های روی زمین شناخته می شوند.از افغانستان، سوریه  تا عراق و پاکستان. کشورهایی که در آن  گردشگر باید هر لحظه  خود را برای مواجهه با خطرهیی مانند بمب های کنار جاده ای، راهزنان مسلح و حمله های طالبان آماده کند.

با عجیب ترین تور گردشگری جهان آشنا شوید+ تصاویر

جالب اینکه در یکی از آخرین سفرها که در ماه آگوست به استان هرات داشتند تور گردشگری وی در کمین نیروهای طالبان گرفتار شدند و نیروهای طالبان با ادوات نظامی و خمپاره به آنها حمله کردند. در این سفر که ۱۲ توریست شامل ۸ انگلیسی، ۳ آمریکایی و یک آلمانی حضور داشتند با خوش شانسی محض تنها ۱ تن از آنها کشته و ۵ تن دیگر به شدت زخمی شدند.

گفتنی است؛ وی این تور گردشگری را در سال ۱۹۷۰ در افغانستان تاسیس کرده است و هر مسافر برای یک سفر ۳ هفته حدود ۳۵۰۰ یورو بپردازد.

با عجیب ترین تور گردشگری جهان آشنا شوید+ تصاویر

با عجیب ترین تور گردشگری جهان آشنا شوید+ تصاویر

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>