کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدرازی که مسی درباره پسرش فاش کرد

ستاره آرژانتینی بارسلونا در یک برنامه زنده تلویزیونی از یک راز درباره پسر بزرگش پرده برداشت.

مسی و پسرش

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ورزشی، لیونل یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال جهان به شمار می آید البته بعضی هم براین باور هستند که او بهترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان است.

این ستاره آرژانتینی دو پسر دارد و پیش بینی می شود که آنها هم در آینده مانند مسی بدرخشند و به فوتبالیست های بزرگی تبدیل شوند.

اما مسی پرده از یک راز عجیب برداشت تا جایکه تاکید کرد که پسر بزرگ او علاقه ای به فوتبال ندارد.

مسی چند هفته پیش نام پسرش را به همراه پسر لوئیس سوارس و جرارد پیکه در آکادمی بارسلونا ثبت کرد تا آنها با پشت سر گذاشتن همه مراحل در آینده پیراهن بارسلونا را بر تن کنند.

مسی درباره تیاگو پسر بزرگش که ۵ سال سن دارد، گفت: تیاگو به فوتبال علاقه ای ندارد. او تنها به لاماسیا می رود تا بنیامین پسر سوارس و چند دوست دیگر خود را ببیند. بنیامین علاقه زیادی به فوتبال دارد اما تیاگو چنین علاقه ای ندارد.

برخلاف پسر لیونل مسی، پسر کریستیانو رونالدو علاقه بسیار زیادی به فوتبال دارد و حتی مانند پدرش تمرینات سخت و فشرده ای را پشت سر می گذارد و به نظر می رسد که در آینده به بازیکنی بزرگ تبدیل خواهد شد.

مسی و کریستیانو رونالدو ۱۰ سالی است که ستاره نخست فوتبال جهان به شمار می آیند و کسی یارای رقابت با آنها را ندارد. مسی در فصل جاری هم از آمادگی بالایی برخوردار است و این شانس را دارد که توپ طلا را به دست آورد اما کریستیانو رونالدو نسبت به فصل قبل افت زیادی کرده است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>