کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدبرای سلامت دندان‌های خود یخ نجوید

شاید شگفت‌زده شوید اگر بشنوید که به باور بسیاری از افراد، جویدن یخ واقعا برای دندان‌ها مفید است! درواقع، این افراد استدلال می‌کنند که یخ‌ها از آب تهیه شده‌اند و حاوی هیچ ماده قندی یا افزودنی دیگری هم نیستند.

جویدن یخ

با این‌حال،‌ واقعیت دقیقا خلاف چنین تصوراتی را ثابت می‌کند، چون جویدن چیزهای سفت و سخت می‌تواند دندان‌ها را شدیدا در معرض آسیب‌پذیری قرار بدهد و به مینای دندان آسیب برساند.

بنابراین، این عادت را حتما کنار بگذارید و از خود آب لذت ببرید، نه از یخ‌ها.

قهوه همیشه برای شما خوب نیست! در حالت طبیعی،‌ قهوه و چای می‌توانند انتخاب‌های سالمی به‌عنوان نوشیدنی باشند. با این‌حال، بسیاری از افراد عادت کرده‌اند که همیشه از قندها و خوراکی‌های شیرین همراه با این نوشیدنی‌ها استفاده کنند و توانایی مقاومت در مقابل قندها را ندارند.

به‌علاوه، یکی از ویژگی‌های چای و قهوه کافئین‌دار، این است که می‌تواند دهان را خشک کند.

بنابراین، زیاده‌روی در مصرف چای و قهوه ممکن است که به دندان‌ها آسیب برساند. برای جلوگیری از این مشکل، حتما بعد از مصرف این نوشیدنی‌ها مقداری آب بنوشید و مصرف قندها همراه با آن‌ها را به حداقل برسانید.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>