کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددستگیری سارقان خودرو حمل پول بانک پاسارگاد

رئیس پلیس تهران بزرگ جزییات دستگیری سارقان خودروی بانک پاسارگاد را تشریح کرد.

سارقان بانک پاسارگاد

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار ساجدی‌نیا، رئیس پلیس تهران بزرگ در خصوص دستگیری سارقان مسلح خودروی حمل پول بانک پاسارگاد در جمع خبرنگاران گفت: پنجشنبه هفته گذشته خودروی حمل پول بانک پاسارگاد مورد حمله مسلحانه قرار گرفت و با توجه به اینکه سارقان بسیار زیرکانه عمل کرده بودند به حدی که از خودشان هیچ رد پایی نگذاشته بودند، اما پلیس آگاهی تهران توانست با عملیاتی این سارقان را دستگیر کند.

رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه این سارقان هالیوودی در نهایت به چنگ پلیس افتادند، خاطرنشان کرد: در عملیات سرقت شش نفر دخیل بودند که دو نفر از آنها عاملان اصلی محسوب می‌شدند. شب گذشته با توجه به تحقیقات پلیس آگاهی تهران مجرمان در یکی از استان‌های شمالی و تهران دستگیر شدند.

وی ادامه داد: تنها ۵۵۰ میلیون پول خرج نشده از مبلغ سرقت شده باقی مانده است. این سارقان می‌خواستند سرقت دیگری را هم پایه‌ریزی کنند. لازم به ذکر است که برای سرقت این خودرو از چند ماه قبل برنامه‌ریزی کرده بودند. سارقان مسلح که دو نفر از آنها متاسفانه کارمند بانک پاسارگاد است با از کار انداختن دوربین‌ها, راه سرقت را آسان‌تر کرده بودند.

رئیس پلیس تهران بزرگ در خصوص یک خانم دستگیر شده که مرتبط با عملیات بود نیز گفت: یک خانم دستگیر شده، اما هنوز ارتباط او با این پرونده مشخص نشده است.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>