کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددوبی صاحب تاکسی پرنده می شود + عکس

دبی در نظر دارد تا سال ۲۰۳۰ در حدود ۲۵ درصد از حمل و نقل عمومی در این شهر به حمل و نقل هوایی منتقل کند. تاکسی پرنده تا سال ۲۰۱۷ وارد خطوط حمل و نقل دبی می شود.
دبی روز گذشته دوشنبه، از تعدادی از پروژه های در دست بررسی خود از جمله راه اندازی تاکسی پرنده در آینده نزدیک رونمایی کرد.

تاکسی پرنده

کمیسیون راه و حمل و نقل دبی از همکاری خود با شرکت ایهانگ چین برای راه اندازی اولین تاکسی پرنده در جهان با نام ایهانگ ۱۸۴ خبر داد.

این تاکسی پرنده توانایی حمل انسان در آسمان دبی را دارد.

این کمیسیون همچنین اعلام کرد که قرار است ژوئیه سال ۲۰۱۷ برای نخستین بار از این تاکسی پرنده برای حمل و نقل انسان در آسمان دبی استفاده شود و این تاکسی وارده سیستم حمل و نقل عمومی این شهر شود.

در ادامه این گزارش آمده است که همانگونه که در فیلم های تخیلی نشان داده می شود، مسافر این تاکسی پرنده نیز می تواند مسیر مورد نظر خود را برای حرکت انتخاب کند.

در این تاکسی پرنده، صفحه دیجیتالی لمسی مقابل مسافر قرار می گیرد که نقشه مسیر که کلیه راه ها را نشان می دهد در آن وجود دارد و پس از آن، تاکسی به طور خودکار روشن شده و سفر هوایی آغاز می شود و در مکان مشخص شده روی زمین می نشیند. نظارت بر عملکرد و کنترل این خودرو از طریق یک مرکز کنترل بر روی زمین نیز صورت می گیرد.

دبی در نظر دارد تا سال ۲۰۳۰ در حدود ۲۵ درصد از حمل و نقل عمومی در این شهر از طریق حمل و نقل هوایی صورت بگیرد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>