کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدبقایای جسد نگهبان ۳۸ ساله پلاسکو پیدا شد

ساعتی پیش سرپرست دادسرای امور جنایی تهران بزرگ از پیدا شدن جسد کامل قاسم شجاعی نگهبان ۳۸ ساله پلاسکو خبر داد، اما دقایقی پیش یکی از اعضای خانواده او گفت که هنوز هیچکس چنین خبری را به آنها نداده است.

خبرآنلاین: با گذشت ۱۳ روز از حادثه پلاسکو به نظر می رسد هنوز خبری درست از وضعیت پیکر قاسم شجاعی نگهبان این ساختمان به خانواده او داده نشده است و هر روز اخبار متفاوتی منتشر می شود، اخباری که خانواده او هم از بعضی از آنها خبر ندارند.

روز یکشنبه امیرحسین، خواهرزاده قاسم شجاعی خبر داد که جسد دایی او شناسایی شده و قرار است دوشنبه به آنها تحویل داده شود، اما دوشنبه در دادسرای جنایی به آنها گفتند که باید تا شنبه صبر کنند. در این میان اما ساعتی پیش، محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران خبر داد که جسد او پیدا شده است و امیرحسین هم امروز در گفتگو با خبرآنلاین از این خبر ابراز بی اطلاعی کرد.

با این حال شهریاری امروز از پیدا شدن جسد کامل قاسم شجاعی نگهبان ۳۸ ساله ساختمان پلاسکو خبر داد.

او گفت: دو روز قبل یک بخش از پیکر این فرد کشف شد و دیروز هم بخش دیگری و سرانجام با نمونه برداری «دی ان ای» و تطبیق آن با نمونه خانواده این فرد مشخص شد پیکر کشف شده متعلق به قاسم شجاعی است.

دو روز پیش بخشی از اجساد قربانیان پلاسکو در محله هرندی پیدا شده بود.

«مگر نباید اول به ما این خبر را می دادند؟ »

اما دقایقی پیش خواهرزاده قاسم در پاسخ به سوالی درباره صحت این خبر گفت: کسی در این رابطه به ما زنگ نزد و اتفاقا می خواستم درستی این خبر را از شما بپرسم!

امیر حسین ادامه داد: مگر نباید اول به ما این خبر را می دادند؟ مسئولین پزشک قانونی کهریزک به ما گفتند اگر خبری شد به ما زنگ می زنند و اگر زنگی نزدند شنبه به پزشک قانونی برویم.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>