کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدپرسپولیس با برد گسترش فولاد صدرنشین باقی ماند

به گزارش ایلنا، در آخرین بازی از هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال، تیم پرسپولیس تهران در ورزشگاه آزادی میزبان گسترش فولاد تبریز است. شاگردان برانکو در حال حاضر با ۳۸ امتیاز در صدر جدول قرار دارند و برای حفظ فاصله ۴ امتیازی خود با تراکتورسازی، نیاز مبرمی به امتیازات کامل این بازی دارند. در طرف مقابل، گسترش فولاد تبریز که در حال حاضر با ۲۴ امتیاز در رده هفتم قرار دارد، تا به حال در بازی‌های بیرون از خانه مقابل هیچ تیمی شکست نخورده و به همین دلیل می‌توان بازی امروز پرسپولیس مقابل این تیم را دیداری سخت برای صدرنشین لیگ قلمداد کرد.

پرسپولیس و گسترش فولاد

ورزشگاه آزادی تهران، ساعت ۱۶:۴۵

داور: احمد صالحی کمک داوران: سعید قاسمی و محمدرضا مدیرروستا

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، صادق محرمی، حسین ماهینی، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی نیا، سروش رفیعی، وحید امیری، علی علیپور و مهدی طارمی

ترکیب گسترش فولاد:

فرناندو دخسوس، بابک حاتمی، مرتضی اسدی، سیدمحسن حسینی، مسعود ابراهیم‌زاده، داریوش شجاعیان، مگنو باتیستا، محمدرضا خرسندنیا، رضا خالقی‌فر، یوسف سیدی و لوسیانو پریرا

شرح گل:
پرسپولیس یک گسترش فولاد ۰: (دقیقه ۷۶، مهدی طارمی): ارسال رامین رضاییان در یک رفت و برگشت با همکاری علیپور و طارمی در موقعیتی تک به تک در اختیار طارمی قرار گرفت و او با ضربه ای دقیق مقاومت گسترش را فرو ریخت.

دقایق حساس بازی:

دقیقه ۱۶: دو تیم در این دقایق نتوانستند موقعیت خطرناکی روی دروازه یکدیگر ایجاد کنند و پرسپولیس نیز از کرنرهای به دست آورده سودی نبرد.

دقیقه ۱۷: خطای محمد انصاری در میانه میدان و در ضدحمله گسترش فولاد یک ضربه ایستگاهی نصیب این تیم کرد که آبی پوشان از آن سودی نبردند.

دقیقه ۱۹: برخورد توپ به دست محسن سیدی در ضدحمله پرسپولیس تنها یک ضربه ایستگاهی برای این تیم در پی داشت و صالحی از جریمه شخصی خودداری کرد.

دقیقه ۲۲: حرکت دونفره علیپور و مهدی طارمی این مهاجم را با دخسوس تک به تک کرد که طارمی در برخورد با دروازه بان گسترش فولاد متوقف شد اما داور دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه ۳۵: مهدی طارمی در موقعیتی مناسب قصد تدارک یک ضدحمله را داشت که توسط مرتضی اسدی متوقف شد و داور یک کارت زرد به این بازیکن داد.

دقیقه ۳۷: پرتاب اوت برای ماهینی با ضربه از زاویه بسته این مدافع چپ پیش تاخته همراه شد که توپ بعد از برخورد با مدافع گسترش راهی کرنر شد.

دقیقه ۴۸: در دقایق ابتدایی نیمه دوم گسترش فولادی ها با انجام بازی فیزیکی و خطا های پیاپی مانع از شکل گیری حملات پرسپولیس شده اند.

دقیقه : ۴۹: ارسال وحید امیری از شش قدم گسترش فولاد با عبور از محوطه جریمه از سوی مدافعان گسترش فولاد دفع شد.

دقیقه ۴۹: ضدحمله خطرناک گسترش فولاد در آستانه ورود مهاجم این تیم درون محوطه جریمه با تکل فوق العاده سیدجلال حسینی ناکام ماند و تشویق کادرفنی پرسپولیس را به همراه داشت.

دقیقه ۵۴: شوت راه دور و فوق العاده محمد انصاری با مهار مناسب از فرناندو دخسوس همراه شد تا پرسپولیس همچنان از رسیدن به گل محروم باشد.

دقیقه ۵۸: شوت راه دور علی علیپور با اختلاف زیاد به بیرون رفت تا این فرصت مناسب از دست سرخپوشان برود.

دقیقه ۶۳: سیدجلال حسینی بعد از خطای بازیکن حریف روی او، به اعتراض به داوری پرداخت که این مساله یک کارت زرد برای او به همراه داشت و بازی برابر صبای قم را از دست داد.

دقیقه ۷۵: پرتاب اوت بلند درون شش قدم در حالی که طارمی برای زدن ضربه سر خیز برداشته بود با دفع مدافع گسترش راهی کرنر شد.

دقیقه ۷۵: گسترش با استفاده از ضدحمله در آستانه دروازه پرسپولیس قرار گرفت که شوت زمینی شیمبا به راحتی در اختیار بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه ۸۲: روی خطای ابراهیم زاده، داور این بازیکن را با کارت زرد جریمه کرد. در ادامه بازیکنان پرسپولیس معتقد بودند این دومین کارت مدافع گسترش فولاد است و دامنه اعتراضات به درگیری بین بازیکنان منجر شد که داور فرشاد احمدزاده را با کارت جریمه کرد و این بازیکن دیدار برابر صبا را از دست داد.

دقیقه ۸۸: برخورد عجیب مدافع گسترش و هل دادن مهدی طارمی می توانست یک ضربه پنالتی برای پرسپولیس به همراه داشته باشد که داور از این صحنه هم عبور کرد. طارمی در ادامه در اعتراض به این صحنه کارت گرفت و از بازی بعدی تیمش محروم شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>