کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدتوضیح زیبا بروفه بخاطر حضورش در محل حادثه پلاسکو + عکس

زیبا بروفه در صفحه اینستاگرام خود درخصوص حضورش در محل حادثه پلاسکو توضیح و نسبت به انتقادهای مردم واکنش نشان داد.

زیبا بروفه پلاسکو

به گزارش خبرآنلاین، زیبا بروفه بازیگر سینما و تلویزیون که روز گذشته با حضور در محل حادثه ساختمان پلاسکو از امدادگران و آتش نشانان با گل و شیرینی پذیرایی کرده بود، با انتشار عکسی در اینستاگرام خود نسبت به برخورد مردم با این اقدامش گلایه کرد.

او دراین باره نوشت: «دیشب داشتم شبکه خبرو نگاه می‌کردم، یه جور غریبی دلم گرفته بود، به جسارت اون آدم‌هایی که از خودشون گذشتن حسودیم می‌شد که مگه می‌شه آدم به‌خاطر جون آدم‌ها از جونش بگذره، ولی دیدیم که میشه. با تمام وجودم و با صدای بلند گفتم خدایا کاش می‌شد منم می‌تونستم به اندازه یه هموطن، یه انسان کمکی بکنم، ظاهرأ صدای بلند و خواستن از ته دل جوابش رسید، دوستانی از صبح زود با من تماس گرفتن که با کمک‌های مردمی قراره از قم تعدادی غذا، سوهان و گل برای عزیزانی که تو این چند شب بی‌وقفه کار کردن ببریم، خواسته‌ام اجابت شد، بی‌معطلی رفتم، اصلا فکرشم نمی‌کردم که یک خسته نباشید یه دست مریزاد می‌تونه اینقدر موثر باشه، از همون اول می‌دونستم که حتما جماعتی این کارو ریا و تظاهر فرض می‌کنن، ولی مگه مهمه کی چی میگه. مهم اینه که خودت بدونی و…»

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>