کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدوقتی یک نفر دچار خونریزی شدید است چه کار کنیم ؟

خونریزی شدید یعنی وقتی بدن یک نفر زخم شده و خون به شدت از آن بیرون می زند. بیش از ۳۵ درصد قربانیانی که در این وضع هستند، پیش از رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست می‌دهند ولی شاید کمک شما بتواند جان یک نفر را نجات دهد و از این درصد کم کند.

%d8%ae%d9%88%d9%86%d8%b1%db%8c%d8%b2%db%8c

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از سایت «دیلی میل»، وقتی با مصدوم تصادف رانندگی، حوادث کار یا حتی قربانی جنایت روبرو هستیم، می‌توان با طی گام به گام این مراحل به او کمک کرد:
دنبال چی بگردیم؟
شاید کاملاً واضح باشد، اما گفتنش ضرر ندارد. وقتی خون با سرعت از زخم بیرون می زند، خونریزی شدید اتفاق می افتد. نشانه‌های دیگر، تشکیل حوضی از خون بیرون بدن قربانی یا خیس شدن لباس او از خون است. در اولین گام، باید به اورژانس زنگ بزنید و حواستان به هر گونه تغییر در حالت و رفتار قربانی باشد که به دلیل از دست دادن خون، دچار شوک نشود.
بررسی زخم
برای دیدن جای جراحت، باید لباس قربانی را در بیاورید یا لباس او در جایی که جراحت برداشته را پاره کنید. اگر کثیفی یا آشغالی روی زخم است، تا جایی که می‌شود آن را بردارید. اما کارشناسان هشدار می‌دهند، برداشتن اشیای بزرگ از روی بدن قربانی یا درآوردن شیءای که درون بدن او فرو رفته، می‌تواند باعث شدیدتر شدن خونریزی شود.
از طرف دیگر، وقتی چیزی درون زخم فرو رفته، به هیچ وجه روی آن را فشار ندهید چون ممکن است بیش‌تر فرو برود؛ در عوض، محکم و با دقت اطراف آن را فشار دهید.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>