کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدکثیف ترین مرد اروپا درگذشت ! + عکس

«لودویک دولیزال» به عنوان کثیف ترین مرد اروپا شناخته می شد. او بی خانمانی بود که در جمهوری چک زندگی می کرد و اخیرا در سن ۶۰ سالگی درگذشت. او درمیان خاکستر گرم می خوابید.

%d9%84%d9%88%d8%af%d9%88%db%8c%da%a9-%d8%af%d9%88%d9%84%db%8c%d8%b2%d8%a7%d9%84

این فرد بیش از چهارسال بود که کارش را رها کرده بود و در غاری در مزرعه ای قدیمی و متروک زندکی می کرد و برای گرم شدن در آن هر آن چه در اختیار داشت اتش می زد بجز یک دستگاه رادیو. گفته شده بود که او مبتلا به بیماری روان پریشی بوده است و بین آتش و خاکستر زندگی می کرد.

مزرعه در منطقه اسکریوانی در شمال جمهوری چک واقع شده بود. لاستیک و پلاستیک و هر وسیله دیگری که به دست او می رسید به آتش کشیده می شد و به خاکستر تبدیل می شد. او این خاکستر را به پوست خود می مالیده است.

 

“دولیزال” هر ماه مبلغی معادل ۸۱ پوند کمک هزینه از دولت چک دریافت می کند، اما دولت تمامی این مبلغ را به او نمی داد از ترس آنکه آن را آتش بزند، و مسئولان بهتر دیدند تا بخشی از این مبلغ را به سوپری بدهند که “دولیزال” مواد غذایی خود را از آن می خرید. یک روز اما او برای خرید مواد غذایی به سوپر مراجعه نکرد و اهالی محل مشکوک شدند و به محل زندگی او رفتند و دیدند که او فوت کرده است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>