کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدهمسان‌سازی حقوق بازنشستگان در دستور کار مجلس

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم گفت که موضوع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان فردا، شنبه(چهارم دی) در دستور کار مجلس قرار دارد.

محمد خدابخشی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بررسی لایحه برنامه ششم از هفته گذشته در مجلس در دو و بعضا سه شیفت کاری آغاز شده و تاکنون ۱۱ ماده از ۱۴۴ ماده آن مورد بررسی قرار گرفته است.
همچنین قرار است در جلسه علنی فردا (شنبه، چهارم دی) ماده مربوط به تعیین‌تکلیف بدهی‌های دولت به تأمین اجتماعی و همچنین همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و مواد مربوط به نظام پولی و بانکی کشور مورد بررسی قرار گیرد.
وی با بیان اینکه در زمان بررسی برنامه ششم، مجلس هیچ دستور کار دیگری نخواهد داشت، خاطرنشان کرد: با این حال کمیسیون‌های تخصصی در جلسات خود لایحه بودجه ۹۶ را مورد بررسی قرار می‌دهند اما بودجه ۹۶ تا اتمام بررسی برنامه ششم در صحن علنی در دستور کار مجلس قرار نخواهد گرفت.
به گفته وی در طول بررسی برنامه ششم در مجلس و پس از اتمام بررسی بودجه ۹۶ در کمیسیون‌های تخصصی، کمیسیون تلفیق بودجه که ترکیب اعضای آن متفاوت با کمیسیون تلفیق برنامه است، تشکیل جلسه خواهند داد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>