کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدبلندترین درخت کریسمس دنیا + عکس

در این بخش از گینس های گردشگری نگاهی داریم به بلندترین درخت کریسمسی که تا به حال تزئین شده است.

%d8%af%d8%b1%d8%ae%d8%aa-%da%a9%d8%b1%db%8c%d8%b3%d9%85%d8%b3

ابتدا بهتر است کمی با کریسمس آشنا شویم، کریسمس ۱۲ روز است که با تولد عیسی مسیح آغاز می گردد، این ۱۲ روز در آمریکا و اروپا تعطیلات رسمی است و همه به شادی و تفریح می پردازند؛ کریسمس در اغلب کشورها در ۲۵ دسامبر آغاز می گردد اما در برخی کشورهای دیگر که بیشتر ساکنانشان مسیحیان ارتودوکس هستند کریسمس را از ۷ ژانویه برپا می کنند.

از سمبل های شاخص کریسمس بابانوئل و درخت کاج هستند، در ایام کریسمس درختان کاج و یا سرو و صنوبر و … با چراغ های رنگارنگ و زیبا تزئین می گردند و درختان کریسمس هم به صورت مصنوعی و دست ساز هستند و هم به صورت طبیعی، در شهرها و اماکنی که امکان تهیه ی درخت طبیعی وجود ندارد و یا پر دردسر است از درختان مصنوعی استفاده می گردد.

حدودا از قرن ۱۸ میلادی روی درختان شمع کار گذاشتند تا بدرخشد اما با همه گیر شدن انرژی برق لامپ های کوچک جای شمع ها را گرفت، علاوه بر چراغ های رنگارنگ اشیایی مانند آجیل، خرما، ذرت بو داده، شکلات و… هم برای تزئین درخت استفاده می شود، در بالاترین نقطه ی درخت کریسمس هم یک مجسمه ی فرشته یا ستاره قرار می دهند که سمبل فرشته ی بیت لحم در زمان تولد حضرت عیسی می باشد.

سالانه هزاران درخت کریسمس در سراسر دنیا تزئین می گردند که هریک زیبایی خاص خودشان را دارند، اما امروز می خواهیم کمی بیشتر با درختی آشنا شویم که توانسته آن قدر شاخص باشد که نامش در فهرست گینس به ثبت برسد.

بلندترین درخت کریسمس دنیا درخت صنوبری به ارتفاع ۶۷٫۳۶ متر بود که در واشنگتن برای کریسمس تزئین شد، این درخت در محوطه ی مرکز خرید ( Northgate Shopping Center ) در سیاتل ایالت واشنگتن آمریکا قرار داشت، باید توجه داشته باشید که ثبت رکورد این درخت به عنوان بلندترین درخت طبیعی کریسمس دنیا متعلق به دسامبر سال ۱۹۵۰ میلادی می باشد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>