کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدپسر ۱۷ ساله اشتباهی خودش را کشت

یک نوجوان ۱۷ ساله به صورت اتفاقی به خود شلیک کرد و جانش را از دست داد.
به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، یک نوجوان ۱۷ ساله اهل جرجیا بعد از شلیک اتفاقی به خودش، در شب یکشنبه جان خود را از دست داد.

%d8%b4%d9%84%db%8c%da%a9-%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%87%db%8c

پلیس آتلانتا گزارش داده است که این حادثه در ساعت ۱۰:۱۵ شب در جنوب شرقی آتلانتا در خانه پسر نوجوان ۱۷ ساله اتفاق افتاده که پس از در اطلاع قرار داده شدن پلیس، مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد که این پسر به خود شلیک کرده است.

به گزارش دیلی میل، در هنگام حادثه شاهدانی هم سر صحنه بودند که در رابطه با این حادثه تحت بازجویی پلیس قرار گرفتند اما مأمورانی که روی این پرونده تحقیق می کردند، دریافتند که هیچ درگیری بین افراد خانواده صورت نگرفته است.

گفتنی است؛ این حادثه دومین حادثه‌ای است که آخر این هفته در آتلانتا اتفاق می‌افتد. روز شنبه هم گزارشی به دست پلیس رسیده بود که یک پسر ۱۱ ساله با اسلحه به طور اتفاقی به برادر ۱۲ ساله خود شلیک کرده است و او را کشته است.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>