کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدهیلاری کلینتون در کنسرت بیانسه و همسرش + عکس

هیلاری کلینتون نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز جمعه در کنسرت بیانسه و “جِی زِد” زوج هنری آمریکا که برای حمایت از او در شهر کلیولند ایالت اوهایو برگزار شده بود، حضور یافت.

%d9%87%db%8c%d9%84%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d9%88-%d8%a8%db%8c%d8%a7%d9%86%d8%b3%d9%87

کلینتون در این کنسرت که برای حمایت از او در ایالت حساس اوهایو برگزار شده بود با خواندن قطعه ترانه ای از ” جی زد ” که درباره حقوق سیاسی سیاهان آمریکا خوانده شده است، حاضران را هیجان زده کرد.

او قطعه ای از ترانه ” رییس جمهور من سیاه است ” اثر ” جی زد ” را خواند که می گوید:” روزا پارک ایستاد تا مارتین لوتر کینگ راه برود، لوتر کینگ راه رفت تا اوباما بدود، اوباما دوید تا همه کودکان بتوانند پرواز کنند.”

ماه گذشته کمپین انتخاباتی هیلاری کلینتون اعلام کرد این نامزد انتخاباتی در مجموعه ای از کنسرت های خوانندگان آمریکایی که هر هفته در حمایت از او برگزار می شود، شرکت می کند. او تا کنون در این راستا در کنسرت های ” کتی پری” ، “بون جووی” و “جنیفر لوپز” که برای حمایت از او برگزار شده است، شرکت کرده است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>