کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدسرویس‌دهی ارزان قیمت همراه اول به زائران اربعین

مدیر کل روابط بین اپراتورها و رومینگ بین الملل همراه اول گفت: فروش سیم کارت مکالمه ارزان قیمت صحت ندارد بلکه فقط سرویس دهی به زائران ارزان است.

%d9%85%da%a9%d8%a7%d9%84%d9%85%d9%87-%d8%a7%d8%b1%d8%b2%d8%a7%d9%86
فریبرز پاکزاد، مدیر کل روابط بین اپراتورها و رومینگ بین الملل همراه اول در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در رابطه با فروش سیم کارت های مکالمه ارزان قیمت به زائران اربعین، اظهار داشت: فروش سیم کارت با مکالمه ارزان قیمت صحت ندارد بلکه فقط سرویس هایی که به زائران ارائه می شود به شکل ارزان محاسبه خواهد شد.

وی افزود: زائران با همان شماره تلفن همراه اولی که دارند، می توانند خدمات ارزان قیمت را در روزهای سفر از اپراتور همراه اول دریافت کنند.

مدیر کل روابط بین اپراتورها و رومینگ بین الملل همراه اول گفت: شهروندان می توانند با مراجعه به سامانه ۸۰۷۰ و یا ارسال پیامک با عنوان عراق از انواع قیمت های ریز مکالمات و خدمات اطلاع یابند.

پاکزاد در ادامه تصریح کرد: هدف اپراتور همراه اول در ایام اربعین حسینی، ارزان سازی خدمات ارائه شده به زائران است.

وی افزود: در این ایام به مراتب قیمت خدمات ارائه شده به زائران به وسیله اپراتور همراه اول، ارزان تر از روزهای گذشته در ایران و نسبت به سایر اپراتورها خواهد بود.

مدیر کل روابط بین اپراتورها و رومینگ بین الملل همراه اول گفت: سرویس رومینگ همراه اول در ایام اربعین ارزان تر می شود که خدماتی ازجمله مکالمه، پیامک و دیتا را به زائران ارائه می کند.

پاکزاد در ادامه تصریح کرد: اپراتور همراه اول، سرویس پیوسته و رایگان خود را به مدت ۱۰ روز، از تاریخ ۲۴ آبان تا ۳ آذر ماه به دارندگان سیم کارت های همراه اولی ارائه می کند.

وی افزود: با توجه به اهمیت سفر معنوی اربعین و حجم زائران کربلای معلی، در زمینه ارائه خدمات مربوط به سرویس وای فای (wi-fi ) ، سایر اپراتورهای تلفن همراه، مهمان همراه اول هستند و به شکل موردی خدمات مورد نیاز را دریافت می کنند ولی در این میان به همراه اولی ها به طور پیوسته خدمات رسانی می شود.

مدیر کل روابط بین اپراتورها و رومینگ بین الملل همراه اول گفت:سه اولویت مهم اپراتور همراه اول، دسترسی، کیفیت سرویس دهی و ارزان سازی نرخ تماس است.

پاکزاد در ادامه تصریح کرد: نرخ اپراتور همراه اول در مقایسه با اپراتورهای عراقی بسیار پایین و ارزان قیمت است و همواره سعی داشته تا بدون در نظر گرفتن ملاحظات تجاری به شکل پیوسته در طول سال سرویس دهی کند.

وی افزود: زائران اربعین و دارندگان سیم کارت های اعتباری و دائمی قبل از سفر به کشور عراق باید از کامل بودن شارژ اولیه سیم کارت خود آگاه باشند تا با توجه به ازدحام و شلوغی جمعیت در سفر با مشکل ری شارژ و بدهکاری سیم کارت مواجه نشوند.

مدیر کل روابط بین اپراتورها و رومینگ بین الملل همراه اول گفت: زائران می توانند برای شارژ و پشتیبانی سیم کارت خود از اقوام و نزدیکان کمک گیرند.

پاکزاد با تاکید بر اینکه دریافت پیامک و روشن کردن گوشی همراه هیچ هزینه ای برای زائران ندارد، تصریح کرد: اپراتور همراه اول به صورت شبانه روزی نظارت ۲۴ ساعته خدمات ارائه می‌دهد.

مدیر کل روابط بین اپراتورها و رومینگ بین الملل همراه اول گفت: سرویس های مربوط به وای فای نیز در کل با راه اندازی ۱۵۰ کیوسک ،۸۰ کیوسک در مسیر نجف- کربلا به طول ۸۰ کیلومتر ( هر کیلومتر، یک کیوسک)، ۷۰ کیوسک در مسیر موکب ها، نقاط تجمع و اسکان به زائران ارائه می شود.

پاکزاد تصریح کرد: امسال برای اولین بار، ایران با استفاده از امکانات و اتصالات خود و به وسیله وای فای به زائران در کشور عراق خدمات اینترنتی ارائه می کند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>