کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدوقتی کلینتون حسود می شود + عکس

در کتاب جدیدی در مورد کلینتون ها، در مورد «هما عابدین» نزدیک ترین فرد به وی ناگفته هایی فاش شده است.

%da%a9%d9%84%db%8c%d9%86%d8%aa%d9%88%d9%86-%d9%88-%d9%87%d9%85%d8%a7-%d8%b9%d8%a7%d8%a8%d8%af%db%8c%d9%86

به نقل از روزنامه دیلی میل، «اد کلین» نویسنده روزنامه نیویورک تایمز چهارمین کتاب خود از سال ۲۰۰۵ را در مورد خانواده کلینتون ها تحت عنوان «گناهکار همچون گناه» منتشر کرد.

در این کتاب مطالبی در مورد «هما عابدین» نزدیک ترین فرد به هیلاری کلینتون نگاشته شده است.

هما عابدین در زمان فعالیت هیلاری کلینتون به عنوان وزیر سابق خارجه آمریکا معاون رئیس دفتر وی بود. او در جریان انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۰۸ کلینتون دستیار او بود و هم اکنون نایب رئیس کارزار ریاست جمهوری ۲۰۱۶ اوست. عابدین همچنین در زمان انتخابات ریاست‌ جمهوری آمریکا در سال ۲۰۰۸ در کارزار سیاسی هیلاری کلینتون به عنوان یکی از نامزدان حزب دموکرات، سمت دستیاری وی را بر عهده داشت.

وی مسلمان است و علاوه بر زبان انگلیسی، بر عربی و اردو نیز تسلط دارد. عابدین در سال ۲۰۱۰ با «آنتونی وینر» نماینده وقت حوزه انتخابیه نهمِ نیویورک در مجلس نمایندگان آمریکا ازدواج کرد. در سال ۲۰۱۶ پس از رسوایی وینر با یک دختر ۱۵ ساله عابدین اعلام کرد از وی جدا می‌ شود. هیلاری کلینتون چهره‌ ای مادرگونه برای عابدین خوانده شده است.

%d9%87%d9%85%d8%a7-%d8%b9%d8%a7%d8%a8%d8%af%db%8c%d9%86

در کتاب اد کلین آمده است: هیلاری کلینتون نخستین بار عابدین را در یک گردهمایی زنانه که به طور منظم در دهکده «چاپاکوآ» در شمال ایالت «نیویورک» برگزار می شود، ملاقات کرد و از همان ابتدا به وی علاقه مند شد.

یکی از دوستان قدیمی کلینتون به شرط ناشناس ماندن گفته است: «هیلاری هر دو دست خود را بر روی شانه هما قرار داد و آنها را ماساژ داد و گفت: «آیا خسته ای؟»

او گفت: «هما فرد محکمی است اما برخی اوقات هست که شما همچون دختربچه خجالتی به نظر می رسید؛ به ویژه زمانی که کلینتون به شما در برابر دیدگان دیگران ابراز علاقه کند.»

از همان زمان بود که او تصمیم گرفت هما را وارد برنامه های خود کند.

«چلسی کلینتون» دختر هیلاری زمانی که مادرش حضور داشته باشد به هما احترام می گذارد، اما زمانی که مادرش نباشد با تحقیر آشکار با او رفتار می کند. در حقیقت، چلسی خوشحال تر به نظر می رسد زمانی که مادرش هما را برای انجام کاری مامور کند که در نهایت باعث رنجش او (هیلاری) شود.

هیلاری این احساس چلسی را درک می کند و آن را به عنوان یک حس رقابت طبیعی میان زنان در نظر می گیرد.

اما مثلث بسیار عاطفی میان این سه بسیار پیچیده تر از این حرف ها است.

یکی از دوستان هیلاری گفت: «برخلاف روابط گرم هیلاری با هما، روابط او با چلسی بسیار اندک و خشک است. چلسی فرد خونگرمی نیست. من هیچ گاه ندیده ام که آنها همدیگر را در آغوش بگیرند و ببوسند؛ مگر در جلوی جمع و یا گردهم آیی های رسمی.»

 

 

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>