کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددختری که میخاهد سریع ترین زن جهان لقب بگیرد + تصاویر

یک جوان آمریکایی امیدوار است عنوان سریع ترین زن جهان را تا ۴۵ روز آینده بدست آورد.

%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%b9-%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%b2%d9%86-%d8%ac%d9%87%d8%a7%d9%86
به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان؛ “کاسی د پیکول”، زن ۲۶ ساله اهل واشنگتن آمریکا قصد دارد با سفر به ۱۹۶ کشور جهان در کوتاه ترین زمان ممکن نامش را به عنوان سریع ترین زن جهان ثبت کند. وی که اکنون در آخرین مراحل سفر خود بسر می برد تاکنون از ۱۸۰ کشور جهان از جمله ایران،عراق،تایوان،کوزوو و فلسطین نیز بازدید کرده است. “کاسی” که سفر خود را در جولای ۲۰۱۵(مرداد ۱۳۹۴) و دقیقا در روز ۲۵ سالگی تولدش آغاز کرده است تا کنون حدود ۲۵۴ پرواز هوایی انجام داده است که ۲۶ پرواز هوایی دیگر نیز باید انجام دهد.

وی تا کنون برای سفر خود حدود ۱۹۸ هزار دلار هزینه کرده است و برای سفر به ۱۶ مقصد باقیمانده نیز ۴۵ روز زمان نیاز دارد. وی در خصوص این ماجراجویی اش می گوید: “از دوران مدرسه ام آرزو داشتم به تمام کشورهای جهان سفر کنم تا در مورد فرهنگ، آیین ها و دین آنها بیاموزم. فکر می کنم ما از این جهت در آمریکا بسیار خوشبخت هستیم که مردمان بسیاری با فرهنگ ها و عقاید و رسومات مختلف از سراسر جهان را یکجا گرد هم آورده ایم. همچنین می خواهم بدانم که این مردمان از کجا آمده اند، بخصوص درباره اجدادم که از اروپا به آمریکا آمده اند.”

 

 

این زن 27 ساله می خواهد سریع ترین زن جهان باشد+تصاویر

این زن 27 ساله می خواهد سریع ترین زن جهان باشد+تصاویر

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>