کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیداین نشانه ها می‌گوید همسرتان بدترین همسر دنیا است !

نشانه‌های رفتاری و شخصیتی وجود دارد که اگر آن‌ها را در خود دیدید، باید بپذیرید که همسر بدی هستید و هر چه زودتر باید خودتان را تغییر دهید. این نشانه ها عبارتند از:

هرگز اشتباه خود را نمی‌پذیرید
اگر متوجه این شده‌اید که مدام در حال آوردن دلیل و توجیه برای کارهایتان هستید، پس بدانید که رفتار شما ایراد دارد. واقع‌بین باشید و در تنهایی خود به رفتار یا اشتباهی که انجام داده‌اید بیشتر فکر کنید.

مدام تکرار می‌کنید «منظورم این نبود»
در میان مکالمه‌های خود با همسرتان حرف‌هایی ناخوشایند می‌زنید و او را می‌رنجانید بعد از مدت کوتاهی ادعا می‌کنید که منظور شما آنچه که همسرتان برداشت کرده است، نبوده؛ پس در این‌جا دو مورد از اشتباهات رفتاری شما پدیدار می‌شود؛ اول این‌که هنگام بحث یا صحبت، حریم همسرتان را رعایت نکرده‌اید و احیانا توهینی رخ داده است که این به هیچ وجه پذیرفته نیست و دوم این‌که شخصی هستید که بدون فکر کردن سخن می‌گویید.

فکر می‌کنید همیشه حق با شماست
رفتار رایج دیگری که اصولا این دسته از افراد در زندگی مشترک به‌واسطه آن موجب اختلاف می‌شوند، نادیده گرفتن حق همسرشان است. این رفتار بیشتر از آن‌چه که تصور کنید مخرب است و در ذهن همسرتان شما را به طرز ناباورانه‌ای غیر قابل تحمل خواهد ساخت؛ چرا که در این شرایط، همسر شما به این باور می‌رسد که نظر، ایده و حتی وجود او هیچ اهمیتی برای شما ندارد. بهترین روش برای جلوگیری از این اختلاف و ناراحتی، اهمیت به حق همسرتان در تمام جوانب زندگی است.

شما عمدا شریک زندگی‌تان را آزار می‌دهید
متاسفانه برخی از افراد بی‌دلیل و یا با کوچک‌ترین بهانه، طرف مقابل در زندگی مشترکشان را از لحاظ جسمی و روحی مورد آزار و اذیت قرار می‌دهند. دلایل مختلفی پشت این ماجرای تلخ نهفته است که در همه حال ترک این عادت غلط، بهترین روش برای حفظ رابطه و آرامش در زندگی است. با خود تمرین کنید تا در مواقع حساس، با یک جمله یا رفتاری همراه با سکوت، اعتراض‌تان را به همسرتان نشان دهید، به جای آن که این قدر تنش ایجاد کنید؛ مطمئن باشید که این روش صددرصد موثر خواهد بود. در حالی‌که جنگ و جدال، هیچ تاثیر مثبتی نخواهد داشت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>