کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدنگار عابدی: از بازی نکردن در سریال «پس از باران» پشیمانم

دورهمی شب قبل میزبان بازیگر «تعبیر وارونه یک رویا » بود.
شب گذشته برنامه «دورهمی» با موضوع واسطه گری و با حضور نگار عابدی از شبکه نسیم پخش شد.

%d9%86%da%af%d8%a7%d8%b1-%d8%b9%d8%a7%d8%a8%d8%af%db%8c-%d8%af%d9%88%d8%b1%d9%87%d9%85%db%8c

بنا بر این گزارش، ابتدا مهران مدیری استندآپ کمدی خود را با موضوع واسطه گری اجرا کرد. وی در این استندآپ اشاراتی هم به ورود، خرید و فروش کالای قاچاق داشت.

در بخش دیگر برنامه سه جوان از میان حاضران به روی سن آمدند و در نقش واسطه، خریدار و فروشنده کالای قاچاق ایفای نقش کردند. همچنین بعد از اجرای تماشاگران، نمایش برنامه دورهمی در بخش های مختلف برنامه اجرا شد.

در بخش پایانی همچون شب های قبل مهران مدیری مهمان را با توصیف هایی به سبک خودش به روی صحنه دعوت کرد و اینبار نگار عابدی را خوش اخلاق، بازیگر درجه یک و مثبت معرفی کرد.

اولین سوال مدیری از نگار عابدی درباره چگونگی ورودش به عرصه بازیگری بود.

وی در پاسخ گفت: سال ۷۸ به طور جدی بازیگری در تئاتر را شروع کردم. در وقع در سال ۷۷ برای اولین بار بر روی صحنه تئاتر شهر رفتم اما بعد از مدتی کار تصویر هم وسوسه برانگیز شد. البته شرایط مالی در کار تصویری یکی دیگر از دلایل حضورم در این عرصه بود. همچنین در تئاتر کسی ما را نمی شناخت ولی با ورود به کار تصویری، بین مردم شناخته تر شدم.

وی از بازی نکردن در دو کار «پس از باران» و «خیلی دور خیلی نزدیک» ابراز پشیمانی کرد.

عابدی درباره سن و سال خود اظهار داشت: من متولد ۱۸ بهمن سال ۱۳۴۹ در شهر اهواز هستم و از پیری نمی‌ترسم. همچنین زندگی سالم را دوست دارم.

عابدی ادامه داد: من سریال «شمعدونی» و «تعبیر وارونه یک رویا» را بسیار دوست داشتم و در کار سینمایی هم از بازی در «یه حبه قند» واقعا لذت بردم. اکنون هم در فیلمی به کارگردانی محسن قرایی و فیلم دیگری به نام « نرگس مست» به کارگردانی جلال الدین دری ایفای نقش می کنم.

بازیگر « یه حبه قند» با اشاره به علاقه بسیارش به دخترش بیان کرد: دختر همه چیز است و من کودکی خودم را در دخترم می بینم.

عابدی در خصوص صداقت نیز اظهار داشت: به نظرم صداقت یعنی امنیت؛ وقتی راستگو باشی پایت را راحت روی زمین می‌گذاری و حتی انسان‌ها ی بزرگ تاریخ هم به خاطر صداقت از مرگ نمی ترسیدند.

وی در پاسخ به اینکه در حرفه بازیگری به خودش چه نمره ای می‌دهد، افزود: من در بازیگری از صد نمره به خودم شصت می‌دهم و همواره سعی می‌کنم خوب و به اندازه بازی کنم.

عابدی بزرگترین ویژگی اخلاقی خود را اینکه برای کسی ژست نمی گیرد، دانست و گفت: متاسفانه کمی حسودم همچون خانم های دیگر اما سعی کردم با این موضوع مقابله کنم و آن را به غبطه تبدیل کردم.

مدیری از او پرسید به کدامیک از بازیگران زن غبطه می خورد و عابدی عنوان کرد: به بازی لیلا حاتمی، مریلا زارعی و ترانه علیدوستی غبطه می خورم.

عابدی در پایان ابراز خوشبختی کرد و دستبندش را به موزه دورهمی هدیه داد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>