کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدوضعیت عجیب زنی که ۱۷ ماه باردار بود ! + عکس

یک مادر باردار اهل شهر تیاپینگ از ایالت هونان چین، شاید رکورد جدیدی را به عنوان طولانی ترین مدت بارداری بشکند!

بارداری هفده ماهه
او ادعا می کند که قرار بود فرزندش را در ماه نوامبر سال گذشته به دنیا آورد ولی هشت ماه از موعود گذشت و او همچنان به دلیل کامل نشدن رشد جفت، هنوز باردار بود. این خانم سرانجام در ۱۸ آگوست فرزندش به دنیا آمد.

زن چینی که ادعا می کند ۱۷ ماه باردار بوده است
بر طبق گزارش رسانه های محلی چین، خانم وانگ شی در فوریه ۲۰۱۵ باردار شد، ولی وقتی پس از نه ماه به بیمارستان رفت، پزشکان به او اطلاع دادند که به دلیل ناکافی بودن رشد جفت، هنوز قادر به وضع حمل نیست.
خانم وانگ و شوهرش به دلیل نگران شدن از این شرایط هر ۷ و یا ۱۰ روز برای چکاپ به بیمارستان می رفتند. پس از گذشت ۱۴ ماه از بارداری ، او بسیار برای به دنیا آمدن فرزندش هیجان زده بود ولی پزشکان دوباره به او گفتند، این بار رشد جنین برای عمل سزارین کافی نیست.

گرچه بر طبق گزارش ها او قرار بود در سال ۲۰۱۵ وضع حمل کند ولی هنوز ادعای ۱۷ ماهه بودن بارداری وی ثابت نشده است
گفته می شود طولانی ترین مدت بارداری ثبت شده به نام یک خانم امریکایی به نام بیولا هانتر است که پس از گذشت ۳۷۵ روز از بارداری در سال ۱۹۴۵ وضع حمل کرد. ولی در موردخانم وانگ شی، بیش از ۵۱۷ روز از بارداری او می گذشت. این رقم می تواند نام او را به عنوان رکورد دار جدید کتاب گینس ثبت کند.
گرچه او از انجام آزمایشات مربوطه برای این ادعا سر باز زده است و هنوز مدرک معتبری مبنی بر بارداری ۱۷ ماهه او وجود ندارد.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>