کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدبهداد سلیمی رکورد زد و حذف شد

بهداد سلیمی، نماینده ۱۰۵+کیلوگرم وزنه برداری کشورمان با رکورد شکنی و ثبت وزنه ۲۱۶ کیلوگرمی در حرکت یک ضربه، حرکت دوضرب را با ناکامی به پایان رساند.
به گزارش خبرنگار ورزشی دنیای ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ،در ادامه رقابت های وزنه برداری ریو ۲۰۱۶ ،دقایقی پیش بهداد سلیمی وزنه بردار نماینده ۱۰۵+ کیلوگرم کشورمان به مصاف حریفان خود رفت و در انجام حرکت دوضرب ناکام بود.

بهداد سلیمی

تک ضرب:

سلیمی در حرکت اول یک‌ضرب، وزنه ۲۰۶ کیلوگرمی را انتخاب و به خوبی موفق به مهار آن شد، وی در حرکت دوم به راحتی وزنه ۲۱۱ کیلوگرمی را بالای سر برد و در حرکت سوم وزنه ۲۱۶ کیلوگرمی را انتخاب کرد و با موفقیت در زدن این وزنه رکورد المپیک را در یک ضرب جا به جا و در رقابتی نزدیک با تالاخادزه گرجستانی در رده نخست حرکت یک ضرب قرار بگیرد.

پس از نماینده ۲۶ ساله کشورمان ، راشا تالاخادزه از گرجستان با ۲۱۵ کیلوگرم در رده دوم قرار گرفت و گور میناسیان از ارمنستان با ۲۱۰ کیلوگرم سوم شد.

دوضرب:

سلیمی برای حرکت اول خود وزنه ۲۴۵ کیلوگرمی را در دو‌ضرب انتخاب کرد که با وجود بالای سر بردن وزنه، اما دو چراغ قرمز از داوران دریافت کرد تا ناکام باشد. او در حرکت دوم خود، دوباره وزنه ۲۴۵ کیلوگرم را انتخاب کرد و این بار وزنه را بالای سر برد و سه چراغ سفید گرفت اما هیئت ژوری آن را قبول نکرد. در حرکت سوم نیز این وزنه‌بردار در مهار وزنه ۲۴۵ کیلوگرمی موفق نبود.

در نهایت اعتراض های بهداد نتیجه نداد و از دور مسابقات کنار رفت.

در این وزن تاخالادزه با مجموع ۴۷۳ قهرمان شد و رکورد مجموع المپیک را شکست. گورمیناسیان از ارمنستان با ۴۵۱ و تورمانیدزه از گرجستان با ۴۴۸ به مدال برنز رسید.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>