کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدپلیس ایتالیا برای زوج سالمند پاستا پخت + عکس

چهار نفر از پرسنل نیروی پلیس ایتالیا برای دلداری دادن به یک زوج اندوهگین دست به ابتکاری جالب زدند.
خبرگزاری تسنیم: چهار نفر از پرسنل نیروی پلیس ایتالیا که با تماس‌های مردمی از شنیده‌شدن صدای گریه در یکی از خانه‌های جنوب شرقی رم، باخبر شده بودند با حضور در محل یک زوج سالمند را خوشحال کردند.

پلیس ایتالیا

بر اساس گزارش روزنامه ایندیپندنت، این مأموران پلیس با پختن دو بشقاب پاستا توانستند این زوج سالمند ۹۴ و ۸۴ ساله را برای مدتی از تنهایی درآورند و خوشحال کنند.

نیروی‌های پلیس که با تماس‌های مختلف و گزارش شنیده‌ شدن صدای گریه در یک خانه مواجه شده‌ بودند به سرعت به محل اعزام می‌شوند زوج سالمند را در حال گریه کردن مشاهده می‌کنند.

آن شب (سه‌شنبه) میشل ۹۴ ساله و ژول ۸۹ ساله که ۷۰ سال از زندگی مشترکشان می‌گذرد به شدت احساس تنهایی کرده‌ و پس از تماشای اخباری ناگوار در رابطه با جنگ از تلویزیون شروع به گریه‌کردن می‌کنند.

افسران پلیس که درددل آنها را می‌شنوند و می‌فهمند که مدت‌هاست کسی به آنها سر نزده، تصمیم می‌گیرند برای خوشحال کردن این زوج «پاستا» بپزند!

انتشار تصاویر این زوج سالمند و خبر کمک نیروی پلیس به آنها در فضای مجازی تقدیر مردم را در پی داشته است.

پلیس در بیانیه‌ای می‌نویسد:”گاهی اوقات تنهایی اشک در پی دارد؛ گاهی اوقات مانند یک طوفان تابستانی می‌اید و دانه‌های اشک یاز یکدیگر سبقت می‌گیرند”.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>