کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدحذف زودهنگام روزبهانی از المپیک

احسان روبهانی در نخستین دیدار خود در ریو ۲۰۱۶ مقابل پیتر مولنبرگ هلندی قرار گرفت و در پایان ، مقابل این ورزشکار تن به شکست داد.

احسان روزبهانی
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ سی و یکمین دوره بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو دوژانیرو در حالی به میزبانی برزیل پیگیری می‌شود که احسان روزبهانی تنها نماینده بوکس ایران در وزن ۸۱- کیلوگرم بامداد امروز در نخستین گام به مصاف پیتر مولنبرگ از هلند رفت و با شکست مقابل حریف خود از دور مسابقات کنار رفت.

راند اول این دیدار با نتیجه ۱۰ بر ۹ به سود نماینده هلند به پایان رسید ، روزبهانی در راند دوم نیز با نتیجه ۱۰ بر ۹ بازی را واگذار کرد اما در راند سوم این دیدار ۱۰-۹ به سود نماینده کشورمان به پایان رسید تا در مجموع پلیس هلندی با نتیجه ۲۹ بر ۲۸ از سد احسان روزبهانی بگذرد.

همچنین روز گذشته چهار دیدار در وزن ۸۱ کیلوگرم برگزار شد که در آن بوکسورهای ترکیه، کرواسی، برزیل و کلمبیا با برتری مقابل رقیبان خود به مرحله یک‌هشتم نهایی این رقابت ها صعود کردند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>